Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 21 október 2019

Oblečenie pre pánov

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 06 august 2018 10:01

Móda je pohyblivým cieľom, pričom neustále sa objavujú rôzne trendy. Či už sa obliekate pre seba, svojich priateľov, partnera vo svojom živote alebo pre kombináciu rôznych ľudí, je to zaujímavé - a buďme úprimní, trochu smiešne, keď to robíme len preto, aby sme zaujali iných ľudí. Obliekať by sme sa mali najmä pre seba. Nosiť veci, v ktorých sa cítime my sami dobre a ktoré sú pre nás pohodlné.

 

Nie je žiadnym tajomstvom, že veľa mužov sa chce tiež lepšie obliekať. Nakupovanie štýlového pánskeho oblečenia za dostupné ceny môže byť skutočnou výzvou pre väčšinu mužov. Či už hľadáte dobre padnúce nohavice, rifle, tričká alebo elegantné pánske saká, uistite sa, že vám dobre padnú.

 

Nakupujte múdro

Ak nájdete niečo, čo sa vám páči a aj vám to perfektne padne, môžete si kúpiť niekoľko kusov tohto oblečenia v rôznych farbách. Ak zistíte, že sa vám páči oblečenie v konkrétnom obchode alebo katalógu, prihláste svoj e-mail do tohto eshopu. Tak budete oboznámení so všetkými novinkami i zľavami. Môžete tak nájsť napríklad pánske bundy za najlepšie ceny a ušetriť tak nejaké peniaze. Jednofarebné oblečenie je vo všeobecnosti bezpečnejšou stávkou, než vzorové. Nezabúdajte na to, že výtlačky na pánskych nohaviciach nie sú skoro nikdy dobrým nápadom.

 

Vyberte si farby, ktoré sa vám páčia

Nebojte sa, či farba vyzerá dobre alebo nie. Nie každému pristane tá istá farba, takže si dané oblečenie vždy radšej vyskúšajte. Nekupujte ružovú alebo fialovú, ak sa v nich necítite dobre alebo dostatočne mužne. Ak máte pár obľúbených farieb, v ktorých sa cítite štýlovo a viete, že vám pristanú, môžete nakupovať veci len v odtieňoch týchto farieb.

 

Oblek

Každý muž potrebuje mať vo svojej skrini aspoň jeden oblek. Či už pôjdete na svadbu, štátnice, rodinnú oslavu alebo inú príležitosť, klasické pánske obleky sú nevyhnutnou položkou v šatníku muža.

 

Ak potrebujete nový oblek, zamyslite sa nad tým, aký typ je pre vás vhodný. Je to oblek do práce? Na rande? Na svadbu? Alebo na všetky tri udalosti? Je to váš prvý a jediný oblek alebo je určený pre špeciálnu príležitosť? Rozpoznajte to a môžete urobiť správne rozhodnutia, počnúc farbou. Vaša najlepšia stávka je zvoliť si jeden oblek v tmavej modrej alebo uhľovej šedej farbe. Obidve farby sa považujú za neutrálne a nič nimi nepokazíte.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.