Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 18 január 2020

Kráčať s módou

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 13 august 2018 12:10

Príliš tesné tričko. Nevhodné sako. Šaty, ktoré ukazujú toho príliš veľa. To sú chyby, od ktorých sa nás módni redaktori a štylisti snažia odhovoriť. Móda je slovo, ktoré má mnoho skrytých aspektov. Ľudia sledujú módu z rôznych dôvodov v závislosti od svojho životného štýlu, osobnosti a spôsobu vyjadrovania sa. Niektorí prijímajú módu ako svoju profesiu. Pozorujte, že väčšina mladých dievčat je posadnutá módou a míňa veľa peňazí na módne doplnky. Tu uvádzame dôvody, prečo je móda pre niektorých ľudí tak dôležitá.

 

Preukázať svoju totožnosť

Podľa módy je dôležité vyjadriť svoju totožnosť. Keď ste mladí, chcete sa vyjadriť pred druhými a preukázať svoju identitu. Väčšina dievčat si myslí, že je to možné len sledovaním najnovších módnych trendov. Vyjadrujú svoje myšlienky a životný štýl sledovaním určitých módnych trendov. Obliekanie človeka vyjadruje aj spôsob jeho života, ktorý je súčasťou jeho identity. Či už ide o vtipné potlačené tričká alebo elegantné šaty, niečo nimi vyjadrujete.

 

Aby ste sa uistili

Móda neznamená nosiť niečo, čo nosia supermodelky. Môžete kombinovať oblečenie podľa vášho názoru a vytvoriť jedinečný štýl. To vám dáva dôveru a aroganciu. Ženy, ktoré nie sú oblečené dobre, čelia problémom komunikácie s ľuďmi z dôvodu nedostatku sebadôvery. Pekné a štýlové oblečenie uspokojuje našu dušu a pomáha nám komunikovať s ostatnými profesionálne a sebavedome.

 

Módu si môžete vytvoriť aj sami a nemusíte byť módni návrhári. Stačí si kúpiť lisy na potlač textilu a začať tvoriť.

 

Kreatívne tričká

Tričko je základný prvok v bežnom oblečení a je všeobecne akceptované mužmi i ženami v posledných desaťročiach. Nielen, že sú klasickým kusom bežného oblečenia, ale tričká sú prázdne plátno pre umelcov a podnikateľov. Z tohto dôvodu sa predaj tričiek online stal populárnym obchodným výberom. Pre mnohých podnikateľov je založenie on-line značky tričiek skvelým a lacným spôsobom, ako začať online obchod. Stačí vám dokonalý orezávací ploter a ešte niekoľko vychytávok a môžete si vytvoriť vlastný rad tričiek.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.