Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 22 september 2019

Krmivo pre psy a šteňatá

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS piatok, 17 august 2018 18:20

Každý majiteľ psa chce pre svojho miláčika to najlepšie krmivo. Nie je to však ľahké, keď sa do cesty dostane marketing a ekonomika. Je ťažké vybrať krmivo, ktoré bude pre vášho psíka skutočne zdravé. Nemôžete dôverovať všetkým značkám, pretože spoločenské firmy používajú triky, aby sa ich jedlo zdalo lepším, ako v skutočnosti je. Reklamy môžu byť zavádzajúce, ale zoznam zložiek ponúka pravdivý pohľad na to, čo je skutočne v jedle vášho psa.

 

Psy, na rozdiel od mačiek, nie sú prísne mäsožravce. Zatiaľ čo mäso tvorí väčšinu ich stravy, psy tiež získavajú živiny zo zŕn, ovocia a zeleniny. Tieto zložky sú cenným zdrojom nevyhnutných vitamínov, minerálov a vlákniny. Kvalitné konzervy pre psov budú obsahovať mäso, zeleninu, zrná a ovocie. Najlepšie krmivá pre psov obsahujú kvalitné verzie týchto prísad, ktoré sú vhodné pre tráviaci systém vášho psa.

 

Výživa psov

Najlepšie krmivo pre vášho domáceho miláčika by malo vyhovovať jeho výživovým potrebám. Zatiaľ čo väčšina komerčných značiek pre psov je špeciálne formulovaná s minimálnymi výživovými požiadavkami pre psov, je dôležité mať na pamäti, že nie každý pes má rovnaké výživové potreby.

 

Psy potrebujú v priebehu svojho života širokú škálu živín v rôznych množstvách. Potravinové potreby šteniatka sa líšia od dospelého psa. Ak si nie ste istí rozdielmi v nutričných požiadavkách medzi šteniatkami a dospelými, v špecializovaných obchodoch vám určite radi poradia. Na obaloch sú tiež uvedené odporúčané živiny pre psy spolu s odporúčaným množstvom hmotnosti a veku.

 

Potravinové potreby psov sa menia po celý život. Šteňatá majú rôzne výživové potreby ako aktívne dospelé psy a staršie psi majú svoje vlastné nutričné hľadiská. Väčšina psích krmív majú upravené potraviny pre každú fázu života, čo uľahčuje zúženie vašich rozhodnutí. Ak máte obavy o to, aké je najlepšie krmivo pre vášho psa, poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom.

 

Dôležité je dbať na kvalitnú výživu šteniatok, aby sa mohli dobre vyvíjať. Výživné granule pre šteňatá im v tom pomôžu. Vaše šteňa vyžaduje rozdielnu živinovú rovnováhu ako dospelý pes. To platí najmä pre šteniatka veľkého plemena, pretože ich rast je potrebné starostlivo sledovať, aby sa zabránilo chorobám kostí a kĺbov.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.