Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 16 december 2018

Aké typy tonerových kaziet poznáte?

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS pondelok, 20 august 2018 10:14

Pravidelne sme bombardovaní reklamami, v ktorých sme informovaní, aké tlačiarenské vybavenie a ostatné produkty sú pre vás najvýhodnejšie. Ako však zistiť čomu veriť? Viete čo znamená skratka OEM? Aký je rozdiel medzi kompatibilnou a repasovanou alebo repasovanou tonerovou kazetou?

 

Čo sú OEM kazety?

OEM je skratka pre výrobcu pôvodného zariadenia. Je to typ kazety, ktorú vyrába spoločnosť, ktorá vašu tlačiareň vyrobila. Samozrejme, výrobca vašej tlačiarne odporúča, aby ste používali jeho výrobky a tvrdí, že ich výrobky fungujú lepšie ako produkty konkurencie alebo kompatibilné značky s nižšou cenou. Bohužiaľ, OEM kazety sú najdrahšou voľbou kvôli ich statusu značky. Kvalitné HP cartridge vám ponúkajú vysokú kvalitu tlače.

 

Čo sú kompatibilné tonerové kazety?

Kompatibilná tonerová kazeta je taká, ktorá je vyrobená zo všetkých nových častí, ale nemusia byť rovnaká značka ako tlačiareň alebo multifunkčné zariadenie. Namiesto toho sú časti v kompatibilných tonerových kazetách veľmi podobné tým, ktoré produkuje spoločnosť vašej tlačiarne. Tento typ tlačovej kazety je zvyčajne lacnejší a je zvyčajne veľmi dobrou voľbou. Tieto kazety sú ľahko dostupné v akomkoľvek obchode s kancelárskymi potrebami. Obľúbený je kompatibilný toner CE285A.

 

Čo sú vyrobené / Repasované tonerové kazety?

Repasované tonerové kazety sú známe niekoľkými menami. Môžete ich poznať ako tzv. recyklované alebo upravené tonerové kazety. Tieto typy kaziet recyklujú spoločnosti špecializované na tento proces.

 

Niektoré spoločnosti vyrábajúce tonerové kazety zhromažďujú pôvodné kazety OEM, ktoré už nie je možné používať. Potom sa rozoberajú a používajú na vytváranie nových produktov. Ostatné spoločnosti vyzdvihnú používané kazety od svojich zákazníkov, aby ich mohli opäť použiť. Či tak alebo onak, staré kazety sú rozobrané. Časti, ktoré nefungujú, sú nahradené časťami, ktoré fungujú. Tieto kazety sú šetrné k životnému prostrediu a nákladovo efektívne.

 

Aké sú nedostatky repasovaných tonerových kaziet?

S re-vyrobenými a kompatibilnými atramentovými a tonerovými kazetami prichádzajú niektoré nevýhody. Mnoho ľudí sa sťažuje, že kvalita atramentu nie je v týchto prípadoch taká dobrá ako v kazetách OEM. Je to preto, že spoločnosti, ktoré vyrábajú tieto kazety, nemajú prístup k potrebným patentom, vzorcom atramentu a výrobným technikám na replikáciu atramentu nachádzajúceho sa v OEM kazetách. Pre každodenného užívateľa domácnosti alebo kancelárie to nie je rozhodujúci faktor. Zvyčajne sa to týka ľudí alebo firiem, ktoré sa musia spoľahnúť na svoje tlačiarne pre vysokokvalitnú tlač a grafiku.

 

Ak máte tlačiareň, ktorú používate na kancelárske účely a tlačíte vo veľkom alebo ju používate len na občasné tlačenie doma, náplne z Tonerpartner.sk vám ponúkajú veľkú škálu výberu kvalitných tonerov.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov Bratislava za atraktívne ceny.