Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Správa bytových domov

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 20 august 2018 10:18

Byť správcom nehnuteľnosti je veľmi náročné. Vyžaduje si to komunikáciu s vlastníkmi, nájomníkmi, technikmi, údržbármi a mnohými ďalšími osobami. Dôležitú úlohu zohráva aj ekonomický úsek, ktorý je povinný vám vypracovať a zaslať ročné vyúčtovanie nájomného. Správcovská spoločnosť musí mať mnoho rôznych schopností, aby zvládala svoje každodenné úlohy a povinnosti. Ale byť vlastníkom nehnuteľnosti môže byť tiež veľmi obohacujúce, ak nedovolíte, aby vás prepadol stres.

 

Zistite vlastnosti nehnuteľnosti

Je dôležité, aby správcovská spoločnosť bola informovaná o každej konkrétnej nehnuteľnosti, ktorú spravuje, aby mohla odpovedať na akékoľvek otázky, ktoré môžu potenciálni nájomcovia požiadať.

 

Musia sa zoznámiť s nehnuteľnosťou, aby sa dozvedeli o akýchkoľvek jedinečných vlastnostiach alebo zvláštnostiach, ktoré má. To im pomôže poskytnúť nájomníkom viac informácií. Výber správneho softvéru pre správu majetku môže byť náročným procesom pre mnohých správcov nehnuteľností. A možno sa zaujímate, či to stojí za to, aby ste prešli procesom hodnotenia softvérového riešenia.

 

Zákony a predpisy

Zákony, predpisy a účtovné štandardy týkajúce sa správy nehnuteľností sa rýchlo menia a stúpajú. Výber softvéru, ktorý zostáva aktuálny s meniacou sa krajinou, je pre úspech vašej firmy dôležitý. Voľba softvéru na správu nehnuteľností je dnes obrovská a bohatá na funkcie a mnohí poskytovatelia ponúkajú softvér pre správu nehnuteľností ako webovú službu. Tu sa diskutuje o minulosti, súčasnosti a budúcnosti softvéru pre správu nehnuteľností. Výberom správneho softvéru môže vaša firma len profitovať.

 

Ak nie ste spokojní so službami, ktoré poskytuje vás bytový správca, môžete ho vymeniť. Návod na výmenu správcu bytového domu nie je príliš komplikovaný. Vo väčšine prípadov stačí podať návrh na zvolanie schôdze vlastníkov bytového domu. Ostatné je na vlastníkoch. Návrh musí byť schválený nadpolovičnou väčšinou všetkých hlasov, preto je dobré informovať všetkých vlastníkov, aby sa schôdze zúčastnili. Ďalším krokom je oslovenie inej správcovskej spoločnosti, ktorá vám vysvetlí jej postup pri správe bytových domov.

 

Moderná správa bytov Bratislava ponúka kvalitné a skutočne profesionálne služby.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.