Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 20 január 2020

Oblečenie podľa typu postavy

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA piatok, 21 september 2018 07:56

Pozeráte sa na šaty, ktoré vyzerajú nádherne na figuríne v obchode, ale máte pocit, že by vyzerali hrozne na vás? Neznamená to však, že je niečo zlé na vašom tele. Jednoducho musíte zistiť, aký máte typ postavy, a čo najviac vyhovuje vašej postave. Nájdete tu pár tipov, ktoré vám môžu pomôcť vyzerať čo najlepšie.

 

Typ postavy jablko

Tento typ postavy má najviac tuku uloženého v oblasti brucha. Preto je vhodné nosiť oblečenie, ktoré odpúta pozornosť od strednej časti tela a pásu. Skúste sa vyhýbať vypasovaným tričkám a topom. Naopak, šaty A-čkového strihu môžu vytvoriť zázrak na vašej postavy. Vyberajte si topy, ktoré pokrývajú celú oblasť brucha a ich dĺžka je tesne pod bokmi.

 

Vyhnite sa priľnavým siluetám. Môžete skúsiť vrstvenie na vrchnej časti tela a nosiť voľnejšie dámsky šaty a tuniky s obtiahnutými nohavicami, ktoré upútajú pozornosť na vaše štíhle nohy.

 

Typ postavy hruška

Užšie ramená a široké boky sú charakteristické pre typ postavy zvanej hruška. Potrebujete zvýrazniť ramená, aby ste skrášlili tvar vašej postavy. Na to môžete použiť šatky, šály a farebné náhrdelníky.

 

Vyberte si vzorované a zdobené topy a šaty. Pomôckou na vykúzlenie širších ramien môžu byť tričká a topy s riasením na rukávoch alebo zdobené aplikáciami.

 

Vyhýbajte sa obtiahnutým nohaviciam, kapri nohaviciam a krátkym sukniam. Zvoľte šaty šité na mieru a sukne alebo šaty A-čkového strihu. Používajte tmavšie farby pre spodnú polovicu tela a svetlejšie farby pre tričká, topy a saká.

 

Obdĺžnikový tvar tela

Niektorí tvrdia, že tieto ženy nemajú prirodzené krivky a majú tzv. chlapčenskú postavu. So správne zvolením oblečením môže vyzerať aj tento typ postavy skvele.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.