Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 21 október 2019

Móda pre mužov

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA piatok, 21 september 2018 09:20

Aj muži majú radi módu, aj keď sa jej niekedy stránia. Mnohí si myslia, že jednoducho nemajú talent na to, aby sa obliekali dobre.

 

Dôležité je pripomenúť, že sa nikto nenarodí v perfektne prispôsobenom 3-dielnom obleku, alebo má nejakú magickú intuíciu, ako sa dobre obliekať. Uvedomte si, že vedieť sa dobre obliecť je zručnosť, ktorú je možné rozvíjať prostredníctvom praxe.

 

Muži to majú mnohokrát jednoduchšie ako ženy. Stačí, keď si oblečú košeľu, ktorá zvýrazňuje ich šarm a vyzerajú naozaj skvele. Než začneme hovoriť o tom, aké dôležité je vybrať si správnu košeľu pre svoj typ tela, spomenieme ešte že je potrebné zvoliť správnu dĺžku, vhodné umiestnenie švíkov, ktoré naozaj môžu rapídne zmeniť vzhľad košele. Košele slim fit pre pánov sú ideálnym riešením, ak chcú vyzerať skutočne dobre.

 

Správna veľkosť

Veľkosť je najdôležitejšia vec, pokiaľ ide o skvelý štýl. Je veľmi dôležité, aby sme pripomenuli, že správna veľkosť oblečenia a výber oblečenia, ktoré vyhovuje vášmu typu postavy vyrieši 90% vašich štýlových problémov.

 

Keď oblečenie nesadne správne, odvrhnú sa vaše proporcie tela. Ak si vyberiete oblečenie, ktoré je príliš veľké, nielenže budete vyzerať tučnejšie, ale možno aj nižšie.

 

Muži majú tendenciu nosiť oblečenie, ktoré je pre nich príliš veľké, pretože sa buď "cítia pohodlnejšie", alebo jednoducho nevedia akú veľkosť si vybrať.

 

Pánske doplnky

Všetci vieme, že dobre zvolené príslušenstvo môže posunúť oblečenie na celkom inú úroveň. Príslušenstvo je doplnok k oblečeniu, ktoré svedčí o tom, že ste si na seba nenáhadzali prvé veci, ktoré ste našli vo svojej skrini, ale museli ste premýšľať ako sa daný doplnok hodí k vášmu oblečeniu. Medzi najobľúbenejšie doplnky patria slnečné okuliare a hodinky. Stále obľúbenejšie sú elegantné pánske aktovky, ktoré sú obľúbené najmä pre pracovné účely. Tiež vieme, že príslušenstvo, ktoré je používané nesprávne môže zničiť celý vzhľad outfitu. Mnohí muži nie sú spokojní s nosením šperkov alebo doplnkov, lebo si neuvedomujú že dokážu pozdvihnúť celý ich outfit.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.