Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 17 február 2020

Čo by mali Bratislavčanky očakávať od bývania?

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 01 október 2018 08:28

V Bratislave žijeme, pracujeme, vychovávame deti, bavíme sa. Sme ženy žijúce v Bratislave, v hlavnom meste a centre obchodu na Slovensku a toto očakávame od nášho bývania v „Brátiske“.

 

Chceme dostatok priestoru

Nikto sa nechce tlačiť medzi štyrmi stenami. Potrebujeme priestor a je jedno či pre rodinu alebo šatník. Skrátka priestor, metre štvorcové. Od 30 až po 125, nechajte nás vybrať si! Ponúka takéto novostavby Bratislava vôbec ešte?

 

Chceme byť mobilné

Každá z nás nešoféruje, no i tak sa potrebujeme dostať do rôznych kútov Bratislavy. Napríklad na letisko, keď sú tie lacné letenky také dostupné. Páčilo by sa nám napríklad bývania na Šancovej v Starom Meste, odtiaľ sa vieme dostať aj na D1 či na letisko.

 

Chceme mať všetko blízko

Potrebujeme si nakúpiť, zájsť na poštu, ale aj oddýchnuť si, vyvetrať hlavu v parku, prejsť sa s kočiarom, zájsť s dieťatkom k lekárovi, odviezť ho do škôlky, školy. Oceňujeme, keď sú tieto služby na dosah, ideálne nie viac ako pár minút peši od bytu, kde bývame.

 

Nie je nám jedno, čo sa deje v našom okolí

Všade samé autá, autá. Namiesto ihrísk parkovisko, namiesto parkov parkovisko. Je super, keď má obytný komplex svoju podzemnú garáž a ponúka ešte niečo navyše – napríklad nabíjacie stanice pre elektromobily! Tie sú perfektné a sú budúcnosťou dopravy!

 

Prečo nám Premiére vyhovuje?

Pretože spĺňa to, čo chceme. Nepoznáme lepší predaj bytov v Bratislave ako ten, ktorý sa týka projektu Premiére na Šancovej. Výborná občianska vybavenosť a výber 1 až 4 izbových jednotiek s vlastnou lodžiou, terasou či balkónom sú presne tými momentmi, ktoré budú vyhovovať slobodným slečnám, ale aj ženám - matkám s rodinou. A keď je k tomu všetko podporené dobrou infraštruktúrou, nie je veľmi nad čím váhať.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.