Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 20 november 2019

Vyskúšajte žiť vegánsky aj vy

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA utorok, 09 október 2018 12:23

Vegánske topánky, šaty a doplnky dnes nájdete jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Módny priemysel je zodpovedný za úmrtia mnohých zvierat po celom svete. Našťastie, vegánstvo zavítalo aj tam, vďaka čomu si bežný spotrebiteľ môže vyberať zo širokých ponúk výrobcov bez toho, aby ho jeho nový životný štýl priateľský voči životnému prostrediu obmedzoval.  

 

  1. Čo by ste mali nosiť:

Nezabudnite si prečítať, z akých materiálov je oblečenie vyrobené. Tých vegánskych je dnes celá fúra. Vegánske materiály: syntetické materiály, polyuretán, mikrovlákno, biofabrikovaná koža, korok, papierová koža, hubová koža, voskované plátno, mikrosemiš, ultrasemiš, bavlna, bambus, polyester, viskóza, nylón a ďalšie Materiály, ktorým by ste sa mali vyhnúť: koža zo zvierat, kašmír, semiš, hodváb, vlna, kožušina a ďalšie  

 

  1. Kde hľadať informácie o výrobkoch a použitých materiáloch

Na teniskách a topánkach informácie nájdete vytlačené vo vnútri topánky, na päte alebo pod jazykom. Na oblečení sa lístok ukrýva v jeho vnútri, väčšinou na ľavej strane alebo na krku. Ceny takéhoto oblečenia sú často nižšie ako pri oblečení zo živočíšnych materiálov. Pokiaľ by vám niečo nebolo jasné, máte pri sebe smartfón, ktorý môžete kedykoľvek použiť a dohľadať si ďalšie info.   Buďte štýlová s oblečením Dedoles Dedoles vám ponúka rôzne kúsky oblečenia od niekoľkých značiek a výrobcov, ktorých poslaním je vyrábať také kúsky oblečenia, ktoré sú priateľské voči životnému prostrediu materiálmi aj výrobným procesom. Dámske aj pánske odevy sú skutočne originálne a podčiarknu vašu jedinečnosť. V dámskych legínach, ktoré sú vyrobené z polyestru a spandexu (oba materiály sú označené za vegánske), si skvelo zašportujete. Svoj šatník môžete doplniť aj o dizajnovo zaujímavú dámsku kabelku vyrobenú z druhotných materiálov. Outfit oživíte hudobným tričkom vyrobeným zo 100% bavlny.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.