Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 23 január 2020

Milovníci kávy

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS pondelok, 15 október 2018 11:01

Premýšľali ste niekedy nad tým, aký je dôvod, prečo ľudia tak milujú kávu? Tiež ako je možné si tak veľmi vychutnať kávu? No, existuje veľa dôvodov, prečo ľudia milujú kávu a dnes si vám dovoľujeme povedať aspoň pár z nich.

 

Vaša láska ku káve mohla začať už v detstve, keď ste si nenápadne vypýtali dúšok od svojej mamy či otca. Potom keď ste vyrástli, sa to možno rozrástlo na týždenný nedeľný rituál, keď ste vo svojom dome vítali návštevy. Láska ku káve sa vám možno rozvíjala až tak veľmi, že si bez nej neviete predstaviť ani jeden deň.

 

Prečo dokážeme byť na káve závislí?

  • Je to preto, že obsahuje stimulant nazývaný kofeín - najbežnejšie spotrebovaná psychoaktívna látka na svete.
  • Keď pijete kávu, kofeín sa absorbuje do krvného obehu. Odtiaľ odcestuje do vášho mozgu.
  • V mozgu kofeín blokuje inhibítor neurotransmitera adenozínu.
  • Keď sa to stane, zvyšuje sa množstvo iných neurotransmiterov, ako je norepinefrín a dopamín, čo vedie k zvýšenému spaľovaniu neurónov.

Mnohé kontrolované štúdie na ľuďoch ukazujú, že káva zlepšuje rôzne aspekty mozgovej funkcie - vrátane pamäti, nálady, bdelosti, energetických hladín, reakčných časov a všeobecných mentálnych funkcií.

 

Cítiť sa dobre

Káva je jedným z najpopulárnejších nápojov na svete. Prečo si vychutnávame kávu? Hlavnou príčinou toho, prečo si vychutnávame kávu, je to, že sa cítime dobre. Niektorí ľudia sú veľmi závislí od kávy a nemôžu začať pracovať bez toho, aby si vypili svoju obľúbenú šálku. Niekedy káva je naozaj jedinou vecou, ktorá môže ľudí vzbudiť a pomôcť im cítiť sa, že môžu dosiahnuť svoje sny a ciele. Poskytuje im energiu, ktorú potrebujú, aby sa sústredili a energizovali. Niekto vypije hocijakú kávu, iní si na jej výbere dávajú záležať. Predaj kvalitnej kávy nájdete v rôznych eshopoch a obchodoch špecializovaných na kávu a čaje

 

Relax

Relaxačná funkcia kávy je tiež dôvodom, prečo si veľa ľudí vychutnáva kávu. Káva je najlepším nápojom, aby sa ľudia oslobodili. Po pití kávy sa ľudia môžu vrátiť do práce viac nabudení. Ak chcete piť slovenskú kávu svetovej kvality, navštívte stránku ebenica.sk.

 

Milovníci kávy majú väčšiu pravdepodobnosť, že budú žiť dlhšie, budú lepšími športovcami (na ihrisku aj v telocvični). Je pravdepodobnejšie, že budú ľahšie strácať nadbytočné kilá a káva dokonca odďaľuje vznik Alzheimerovej choroby.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.