Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 17 február 2020

5 dôvodov, prečo sú parkety tou najlepšou voľbou

Zverejnené v BÝVANIE streda, 31 október 2018 20:23

Možno ste sa rozhodli svoj domov vydláždiť pravým drevom a nie jeho imitáciou. V tom prípade sú drevené parkety skvelou voľbou. Prečítajte si prečo.  

 

  1. Parkety vám vydržia celé generácie

Drevené parkety sa vyznačujú dlhou životnosťou. Ide o nadčasový kúsok, ktorý nikdy nevyjde z módy, preto sa nemusíte obávať toho, že ich bude nutné meniť.  

 

  1. Technické vlastnosti parkiet

Parkety sú skvelou zvukovou aj tepelnou izoláciou. Sú vysoko odolné, reagujú na vlhkosť vzduchu a teplotu. Ak sa poškodia, dajú sa veľmi ľahko navrátiť do pôvodného stavu. Stačí ich prebrúsiť a natrieť lakom. Sú prijemné na došľap a nepoškodzujú kĺby pri chôdzi a nárazoch. Hodia sa do miestnosti s podlahovým vykurovaním a sú nehorľavé (pri požiari len sčernie ich povrch)  

 

  1. Máte na výber z rozličných druhov dreva

Medzi obľúbené patria dubové, bukové a jaseňové parkety. Dnes však už na trhu nájdete aj iné exotické dreviny, ktoré do interiéru vnesú modernosť.  

 

  1. Parketám pristane všetko

K parketám môžete doladiť aj vhodný kusový koberec, ktorý bude spĺňať účel dekorácie. Na výber máte širokú škálu materiálov, dizajnov a farieb. Môžete siahnuť po klasických kobercoch, ktoré skvelo doplnia rustikálny nábytok, alebo po tých moderných, ktoré zas miestnosť rozožiaria svojimi divokými farbami.   Ak hľadáte koberec do obývačky, mali by ste voliť koberce s nižším vlasom, ktoré sú menej náročné na údržbu. Pokiaľ sa miestnosť nesie v zemitých farbách, môžete do nej zvoliť aj extravagantnejšie odtiene – žiarivú červenú, výraznú žltú alebo kombináciu viacerých farieb. Do obývačky môžete zakomponovať aj jemnejšie koberce prírodných farieb. Tie zas podčiarknu krásu a štýl parkiet. Kusový koberec do spálne môže mať aj dlhší vlas. Ten je ale trochu náročnejší na údržbu. Keďže spálňa nepatrí medzi miestnosti, kde sa zvyčajne pohybuje veľa ľudí, nebudete si musieť robiť starosti s jeho častým čistením.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.