Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Keď sa strieda krása s nádherou

Zverejnené v BÝVANIE streda, 19 december 2018 11:00

Radi se obklopujete krásnymi vecami a milujete obrazy? Prajete si zaobstarať nejaký zaujímavý, vkusný a zároveň originálny obraz a neviete, na koho se máte obrátiť? Kontaktujte firmu ,,Dekobraz“, zaoberajúcu sa výrobou obrazov . Záleží na každom zákazníkovi, aké má sny a priania a aký obraz si praje u nás vytvoriť. Veľmi obľúbené sú napríklad obrazy kvetov, obrazy stromov, obrazy známych veľkomiest, ako napríklad obrazy Paríža, obrazy zvierat, obrazy mostov, obrazy kameňov a veľa ďaľších. Pri výrobe jednotlivých kúskov pracujeme úplne ekologicky, tlačíme na značkové plátna, obrazy majú kvalitné a masívne borovicové drevené rámy.

 

Darček v podobe obrazu

Blížia se vianočné sviatky a milovníci umenia určite ocenia darček v podobe kvalitného obrazu, ktorý bude zdobiť interiér bytu po mnoho rokov. Pripravte svojim najbližším prekvapenie a objednajte si u našej firmy obraz. Obrazy na plátne dodávajú bytu další rozmer a nenechávajú nikoho na pochybách, že máte prvotriedny vkus. Každý obraz z našej dielne je vytlačený na plátno a natiahnutý na takzvaný blindrám, ktorý zostane vo vnútri a po dokončení diela je zpredu úplne neviditeľný. Zaobstarajte si obrazy do bytu jednodielne, alebo napríklad viacedielne obrazy. Veríme, že vám obraz na stene z našej výroby urobí prinajmenšom radosť a poteší aj pohladí na duši.

 

Dokonalé dielo

Či už sa jedná o obraz západu slnka, obraz tulipánov, obraz majáku, alebo akýkoľvek iný abstraktný obraz, z našej výroby bude vždy vyzerať luxusne. Presvedčte se sami a nechajte si u nás akýkoľvek moderný obraz podľa vašeho priania zhotoviť. Nielen že se vám podriadime, vyhotovíme ľubovoľnú veľkosť plátna, ale predovšetkým zaistíme, aby vaše dielo bolo zhotovené na kvalitné značkové plátno a pri manipulácii s ním sa postaráme o jeho bezpečné zabalenie a následné doručenie na vašu adresu. Každú zásielku urýchlene doručí kuriérska služba GLS, s ktorou dlhodobo spolupracujeme a máme s ňou najlepšie skúsenosti. Veríme, že budete maximálne spokojní.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.