Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 19 september 2019

Dovolenka na lyžiach

Zverejnené v CESTOVANIE štvrtok, 17 január 2019 10:47

Dovolenka na lyžiach   Teraz, keď sú dni kratšie a teploty klesajú nižšie, láka nás tráviť veľa času doma v teple. Ale zimná dovolenka vás môže prebrať zo zimného spánku. Existuje veľa hotelov a chát, ktoré sú usadené v krásnych horách, ktoré sú ideálne na trávenie času pri lyžovačke, praskajúcom krbe alebo vo vyhrievanom bazéne. Je už na vás, či si vyberiete romantickú a útulnú chatku alebo luxusný hotel.  

 

Vychutnajte si pohodu a oddych

Cestovanie do lyžiarskeho strediska prináša so sebou veľa zábavy. Znamená to, že môžete nechať starosti doma a sústrediť sa len na svah.   Zimná dovolenka prestavuje tiež dobrú šancu opustiť hrnce a panvice a nechať niekoho iného, aby uvaril za vás. Atraktívny hotel Nízke Tatry vám poskytne skutočný kulinárky zážitok. Každému padne vhod dobré jedlo po náročnom lyžovaní a po čase strávenom na svahu.  

Prospešné lyžovanie

Lyžovanie je úžasná zábava. Vydajte sa na dobrodružstvo strávené na čerstvom horskom vzduchu, nabite si batérie a osviežte svoje všedné dni. Uvoľnite stres každodenného života a ťažkostí na pracovisku tým, že budete lietať po zasnežených horách a užívať si dovolenku na lyžiach. Ak chcete dovolenku, kde budete tráviť veľa času na svahu, vyberte si najlepšie ubytovanie v Jasnej, kde to na svah budete mať len na skok.  

 

Čas strávený v kruhu najbližších

Poznáte lepší spôsob ako stráviť svoj voľný čas než so svojou rodinou a priateľmi? Môžete si spoločne užívať čas strávený spolu. Preskúmajte nový terén, navzájom sa vyzývajte, aby ste si vzali nové trasy a preskúmali spolu skryté polia posypané bielym práškom. Samozrejme, že tým získate zážitky, na ktoré budete v dobrom spomínať aj o niekoľko rokov. Napríklad keď sa vášmu partnerovi nepodaril skok a bude až po hlavu zaborený v čerstvom snehu.  

Či už ste mladí alebo starí, zimná dovolenka na svahu vás zaiste poteší.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.