Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Doprajte si oddych v zime vďaka welnessu

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS piatok, 08 február 2019 11:49

Doprajte si oddych v zime vďaka welnessu Studené počasie môže byť ťažké pre telo, myseľ a ducha. V tejto chladnej časti roka je len jedna vec, ktorá vás zohreje, a tou je naozaj dobrý welness pobyt. Dokonalé zimné kúpele budú obsahovať vírivky, sauny, parné kúpele, tepidáriá, parné kúpele s aromaterapiou, hammamy, rasul komory a inhaláciu soľou. Každý kúpeľný penzión ponúka aj masáže. Existuje mnoho rôznych typov masáží, ktoré zmierňujú rôzne druhy napätia a uvoľňujú oblasti, kde držíte stres a celkové napätie. Milujeme ich všetky.  

 

Lokalizácia

Niektorí ľudia si vyberajú welness pobyty aj podľa lokalizácie. Ak si chcete oddýchnuť od rušného mesta a každodenného stresu, možno práve welness pobyt vo Vysokých Tatrách bude pre vás to pravé. Obzvlášť, ak ste vášniví lyžiari alebo turisti. Vysoké Tatry sú známe tým, že ponúkajú atraktívne výhľady, vysoko položené zjazdovky a moderné lyžiarske strediská. Nemusíte sa báť ani ubytovania. Môžete si vyberať zo širokého sortimentu penziónov a hotelov v rôznych cenových kategóriách.   Na Slovensku sú veľmi obľúbené a známe piešťanské kúpele. Piešťany patria viac ako 100 rokov k popredným európskym kúpeľom v liečbe reumatizmu, rehabilitácii pohybového aparátu a nervového systému. Ponúkajú aj termické jazdy, ktoré sú mimoriadne skvelé v zime na posilnenie imunitného systému. Je to vďaka zvyšovaniu a klesaniu telesnej teploty. Zakaždým, keď používate saunu alebo parnú miestnosť, posilňujete obranné mechanizmy vášho tela. Teplo vo vnútri sauny zvyšuje telesnú teplotu tela o 1 ° -2 ° C. Ale zdravý účinok sauny nie je úplný bez procesu ochladzovania tela, ktorý bezprostredne nasleduje - celý cyklus striedania medzi teplou a studenou teplotou. Pravidelné využívanie termálnych procedúr môže pomôcť posilniť váš imunitný systém.   Každý hotel ponúka celý balíček welness procedúr, z ktorých si môžete vybrať tie, ktoré sa vám najviac hodia.  

 

Za hranicami

Milovníkov prírody určite poteší pohľad na majestátnu prírodu a možnosť navštíviť niektoré turistické miesta. Ak chcete odísť za hranice, ale zároveň nie príliš ďaleko, môžu vás osloviť kúpele v Luhačovciach, ktoré patria medzi najobľúbenejšie. Môžete sa pokochať zaujímavou architektúrou, ktorá je naozaj rozmanitá a predovšetkým krásnou prírodou. Toto kúpeľne miesto leží v malebnom údolí chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty.

 

Okolitá príroda je panensky čistá a ročne toto miesto navštívi mnoho ľudí, ktorí sa tu pravidelne vracajú.

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.