Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 22 september 2019

Plast a topánky – ako funguje táto kombinácia pri značkách Melissa a Zaxy?

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA štvrtok, 21 február 2019 12:18

Brazília – krajina nádherných žien, futbalu a... Plastových topánok! Žiadny strach, plast sa ukázal ako veľmi zaujímavý materiál na výrobu topánok a topánky značiek Melissa a Zaxy stoja za pozornosť!  

2 thumb zaxy-cierne-balerinky-chic-i-fem-black 82533-01003-A-5b4486faced68

Plast si asi máloktorá z nás spája s topánkami. Za tie roky sme si zvykli, že v dnešnej dobe sú v móde syntetické materiály a tie prírodné zostávajú väčšinou výsadou drahých značiek. Však, koniec-koncov, na syntetických materiáloch nie je nič zlé. Dnes tu však máme niečo špeciálne – nie je to žiadna syntetická látka, je to reálny plast. Nie však taký hocijaký... Začnime však pekne poporiadku. Raz si jeden brazílsky návrhár povedal, že skúsi vyrábať topánky z plastu. Vedel, že bežný tvrdý plast, z ktorého je vyrobená väčšina vecí okolo nás, nebude na výrobu topánok použiteľný, vyvinul tak nový, špeciálny plast, ktorému dal meno Melflex. Ten je význačný svojou ohybnosťou a prispôsobivosťou, čo sú pre výrobu topánok veľmi cenné vlastnosti. A tak vznikla značka Melissa, ktorá si veľmi rýchlo našla zákazníčky nielen v Brazílii, ale časom aj po celom svete. To je jasný dôkaz toho, že na tých plastových topánkach predsa len niečo bude...  

2 thumb ipanema-bezove-zabky-na-platforme-mesh-iii-plat-fem-beige 82285-20354-A-5bd01ef130bab

Originálny dizajn a ľahká údržba

Brazílska kultúra je veľmi jedinečná, plná energie a ladných kriviek. Presne v takomto duchu sa nesú aj plastové topánky značky Melissa. V ponuke nájdete obľúbené baleríny v rôznych farbách a dizajnoch, ale aj ďalšie typy topánok. Melissa však nie je jedinou značkou, ktorá vyrába plastové topánky. Je tu aj značka Zaxy, ktorá je mladšou sestrou Melissy. Rozdielom sú nižšie ceny v prípade značky Zaxy, kvalita materiálu však zostáva zachovaná. Mimochodom, plast, z ktorého sú topánky Melissa a Zaxy vyrobené, sa nielenže skvelo prispôsobí vašej nohe, navyše sa veľmi ľahko udržiava. Pre milovníčky sandálov a žabiek je tu druhá mladšia sestra značky Melissa, Ipanema, ktorú si tiež určite rýchlo obľúbite. Čo viac dodať, vyskúšajte si ich na vlastnej koži aj vy!

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.