Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 17 február 2020

Vlastné ihrisko je sen všetkých detí

Zverejnené v RODINA piatok, 08 marec 2019 10:15

Pri pohľade za okná sa nám síce môže zdať, že jar je ešte ďaleko, ale ono to rýchlo utečie a dospelí aj deti budú tráviť svoj voľný čas na záhrade. Práve v zime je vhodný čas na premýšľanie o zmenách, napríklad ako oddeliť úžitkový priestor a miesto na hranie.

 

Žiadny záhradkár netúži po tom, aby jeho prácu niekto iný, aj keď neúmyselne, ničil. Deti si však pri svojich hrách často zabudnú dávať pozor a šliapu aj tam, kde nemajú, do záhonov alebo zasadených stromčekov. Postavte deťom ich ihrisko a máte istotu, že si vašich záhonov už ani nevšimnú a budú sa hrať tam, kde im určíte. Vlastné ihrisko má výhody nielen pre deti, ale aj pre dospelých, svoje ratolesti máte pod dohľadom. A zrejme aj tie od susedov, pretože deti sa veľmi rady družia a na ihrisku obzvlášť. Zároveň tak rozvíjajú svoju fantáziu, zlepšujú motoriku a učia sa aj tímovej hre. Detská fantázia nepozná medze a tak jeden deň budú na preliezačkách vyslobodzovať princeznú od zlého čarodejníka a druhý deň sa to isté ihrisko zmení na pirátsku loď.

 

Postaviť detské ihrisko pritom nemusí byť nijako zložité. Dôležité je vyberať predovšetkým s ohľadom na kvalitu materiálu i celkového spracovania. Bezpečné zostavy s certifikáciou ponúka www.vladeko.cz v mnohých variantoch drevených ihrísk a preliezačiek, odolných proti vonkajším vplyvom. Ihrisko tak môžete nechať vonku aj v zime a v pekných dňoch sledovať, ako sa mení v ľadové kráľovstvo alebo domček Snehulienky a trpaslíkov. V ponuke sú rôzne moduly, ktoré idú kombinovať a tak si môžete postaviť ihrisko podľa detských predstáv a požiadaviek. Lezecká stena alebo šmykľavka tak môžu, ale nemusia byť súčasťou práve toho vášho ihriska. Zmontovať jednotlivé diely zvládne takmer každý, všetok spojovací materiál je dodávaný spolu s ihriskom. Potom už zostáva len tešiť sa na jar alebo sa teplo obliecť a vyraziť sa hrať už v zime.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.