Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Trápi vás únava a vyčerpanie? Poradíme vám, ako s tým zatočiť

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL utorok, 26 marec 2019 13:14

Bohužiaľ, v určitých situáciách začne aj organizmus štrajkovať. S minimálnym spánkom je síce možné fungovať, ale nie dlhodobo. Po niekoľkých týždňoch sa dostavia permanentný pocit únavy a celkové vyčerpanie, a potom je veľmi ťažké organizmus opäť naštartovať. Práve pre takéto prípady sú pripravené doplnky stravy, na ktoré sa zameriame v nasledujúcich riadkoch.  

 

Za volant jedine s KOFEXem

Ak pracujete ako vodička z povolania, bez doplnkov na potlačenie pocitu únavy sa rozhodne nezaobídete. Samozrejme možným riešením sú energetické nápoje, prípadne káva, ale dané produkty obsahujú aj veľa škodlivín, ktoré nemajú blahodarný vplyv na váš organizmus, ba naopak. Siahnite radšej po prírodnom doplnku stravy KOFEX, čo je čistý kofeín v kombinácii s extraktom z guarany, ktorý s únavou zatočí. Práve KOFEX sa odporúča vodičom na dlhé cesty. Proti únave a vyčerpaniu slúžia tiež HORČÍK + B6, ktorý má tiež na starosti normálnu činnosť svalov.  

 

12206-banner-sk

 

Ďalšie doplnky stravy, ktoré vám nesmia chýbať

Ak vám na vašom zdraví záleží, určite si zaobstarajte tiež IMELO-HLOH plus Horčík. Popri tom, že znižuje únavu a vyčerpanie, napomáha správnej činnosti srdca a podporuje nervovú sústavu. Vychvaľovaný je tiež preparát zvaný SELÉN FORTE, ktorý je vhodný pre ženy, ktoré sú neustále vystavované stresu. Chráni totiž bunky pred oxidatívnym stresom a ako bonus zaisťuje normálnu funkciu imunitného systému a štítnej žľazy. Záverom ešte musíme spomenúť prípravok VILCACORA. Ide o vskutku liečivú rastlinu, ktorá rastie v peruánskych Andách. Na čo slúži? Zoznam by bol naozaj dlhý, ale predovšetkým stimuluje obranné reakcie. Nie nadarmo sa vilcacora nazýva ako posvätná rastlina Inkov. Ak hľadáte internetový obchod, kde všetky doplnky stravy zakúpite, určite nahliadnite do GREENLIKE.sk.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.