Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Vyberte si tie najvhodnejšie brikety pre vašu domácnosť

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 29 apríl 2019 16:25

Počuli ste už o briketách? Brikety si postupne nachádzajú svoju cestu do čoraz väčšieho počtu domácností. Sú úspešné nielen vďaka svojim vlastnostiam, ale tiež z ekologického hľadiska.

 

Drevené brikety a ich vlastnosti

Drevené brikety sú vyrábané z drevných pilín, ktoré vyprodukuje drevospracujúci priemysel. Tieto piliny sú spájané do kvádrov alebo valcov pod vysokým tlakom a teplotou. Brikety neobsahujú chemikálie. Drevo pod vplyvom vysokej teploty vylučuje lignín, ktorý sa správa ako lepidlo. Brikety horia dlhodobo, rovnomerne, obsahujú nízke percento vlhkosti, nedechtujú, sú nenáročné na manipuláciu a skladovanie a nezanechávajú veľa popola. Ak sa teda rozhodnete pre kvalitu, pohodlie a životné prostredie, drevené brikety sú bez pochýb tou najsprávnejšou voľbou.

 

Aké typy brikiet si vybrať

Klasika s extra hard briketami

Brikety EkoBrik Hard Extra vykurujú dlhodobo. Teplo sa rozširuje do miestností rovnomerne. Drevené brikety sú vyrobené z bukových pilín, ich osobitý tvar podporuje rovnomerné horenie, všetko k maximálnemu pohodliu. Doba horenia brikiet sa pohybuje od 4 do 6 hodín.

 

Nočné brikety pre pohodlie

Nočné kôrové brikety sú vyrábané z čistenej kôry borovice a smreka bez chemických prísad. Teplotu udržiavajú rovnomerne a dlhodobo. Sú vhodné na vykurovanie počas noci, pretože nemusíte prikladať do kozubu. Vďaka špecifickým vlastnostiam ich doba horenia dosahuje 10 až 16 hodín.

 

Turbo brikety na zahriatie

Turbo brikety vyrobené z tvrdých drevín pod extrémne vysokým tlakom majú špecifický tvár a dieru v strede. Ponúkajú výhody tvrdých aj mäkkých drevín. Vzduchový kanálik napomáha správnemu horeniu, vďaka čomu v ohnisku dosiahnete veľmi vysoké teploty v krátkom čase. Je nutné počítať s tým, že doba horenia týchto brikiet je v porovnaní s klasickými briketami z tvrdých drevín o niečo nižšia.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.