Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 18 január 2020

Garáž pre majstrov: 5 vecí, ktoré v garáži nesmú chýbať

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 27 máj 2019 11:59

Garáž spĺňa hneď niekoľko funkcií. Môžete v nej parkovať, skladovať staré veci alebo opravovať pokazené veci. Možnosti využitia garáže tu ale ani zďaleka nekončia. Nájdu sa aj takí, ktorí garáž využívajú ako telocvičňu alebo malý bar. Čo by teda nemalo chýbať v garáži žiadneho majstra?

 

Pohodlie pri práci – osvetlenie a voda

Bez elektriny a vody sa dnes pri práci nezaobídete. A v garáži to platí hneď dvojnásobne. V tme sa vám len ťažko bude hľadať vhodný skrutkovač. Preto by ste si na strom mali nainštalovať neónové svetlo, ktoré vás ani nevyjde draho.

S vodou môže byť situácia mierne problematická. Ak garáž nie je pri dome, so zavedením vody môžu vzniknúť ťažkosti. Avšak, aj tu existuje riešenie – stačí kúpiť plastový kanister s kohútikom.

 

Bezpečnostná garážová brána

Garážové dvere nesmú zaberať priveľa mieste. Môžete si zvoliť sekčnú garážovú bránu, rolovaciu alebo krídlovú. Pri výbere garážovej brány myslite aj na rýchlosť otvárania. Ideálna je automatická brána na diaľkové ovládanie. Tá sa vám zíde najmä vtedy, ak je vaša garáž v blízkosti cesty, ktorá je známa hustou premávkou.

Brána by mala spĺňať aj požiadavky na bezpečnosť. Bezpečnostné prvky plnia funkciu tiež v prípadoch vlámania.

 

Dostatok úložného priestoru

Kúsky potrebné aj nepotrebné musíte niekde uskladniť. Na náradie, kvapaliny aj krabice so starými vecami sa vám zídu poličky, ktoré môžete namontovať na steny tak, aby ste ušetrili čo najviac priestoru.

 

Pracovný stôl

Netreba zabúdať ani na pracovný stôl. Ak v garáži máte dostatok miesta pre auto aj pracovný stôl, zaobstarajte si jeden. A to najmä v tom prípade, pokiaľ garáž využívate aj ako svoju dielňu.

 

Náradie pre kutilov

Každý majster potrebuje vlastné náradie. Náradie by malo obsahovať kladivá, skrutkovače, sady kľúčov, skrutky, matky, brúsky, pílu či zverák. Základné náradie si nakúpite v špeciálnej predajni. Ak sa rozhodnete investovať do staršieho, môžete sa poobzerať po inzerátoch v bazári.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.