Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Letná manikúra: Čo musí o prázdninách zdobiť vaše nechty?

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 24 jún 2019 15:44

S príchodom letného obdobia sa začínajú nosiť rôzne šaty, šortky, krátke topy a podobne. Pokiaľ si potrpíte na tom, ako vyzeráte, nemala by ste podceňovať ani manikúru. Predsa len, nechty sú akousi vašou vizitkou. Zabudnite na nenápadné farby, skôr vyberte niečo originálne, netradičné a nevšedné. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme trendy, ktoré sú v móde tohtoročnú sezónu. Určite sa v nich nájdete aj vy.

 

Stačí sa pozrieť do výkladných skríň obchodov s oblečením. Zostanete v údive, koľko farieb na jednom mieste nájdete. Presne také trendy sa prenášajú aj do oblasti manikúry. Veľmi obľúbené sú neónové laky na nechty, s ktorými podčiarknete krásu svojich nechtov a dokonale doplníte celý outfit.

 

Aké farby sú v kurze?

Ak sa vám neónové farby nepozdávajú, či už kvôli ich pestrosti, alebo kvôli tomu, že ich má na nechtoch každá druhá žena, potom zvoľte sýto žltú, odtiene oranžovej, rudou, temnú modrú či olivovo zelenou. Dávno sú preč doby, kedy museli byť nechty v rovnakých farbách ako vaše oblečenie. Skombinujte pokojne červené nechty s tmavo modrými dlhými šatami na ramienka.

 

Ako je to so zdobením?

Ak pre vás jednofarebné nechty nie sú to pravé orechové, pokojne si na ne naneste aj zdobenie na nechty. Ak nechcete vyjsť z módy, tak určite vyberte zvieracie vzory. Pôsobivá je tiež jemná batika alebo bodky. Záleží len na vás, ktorý vzor je vášmu srdcu najbližšie. Veľkou výhodou je, že zdobenie na nechty si nemusíte dávať len na gélové či akrylové nechty, ale pokojne aj na vaše prírodné.

 

TIP na záver: Pravdepodobne ste už nie raz počula o gél laku. Určite vás neprekvapí, že gél laky sú veľmi obľúbené a ich popularita rastie raketovou rýchlosťou, pretože ich aplikácia je podobná ako u klasických lakov na nechty, ale vydrží až tri týždne. Zásadný rozdiel medzi gél lakom a klasickým lakom je v tom, že gél lak potrebuje vytvrdnutie v UV / LED lampe. Výsledok rozhodne stojí zato.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.