Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 20 november 2019

Obľúbené Swarovski šperky

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 15 júl 2019 18:14

V priebehu rokov sa štýl šperkov určite posunul vpred. Existujú však veci, ktoré budú vždy v móde. Perly, klasické diamantové náušnice a nádherné kryštály Swarovski. Swarovski ponúkajú prekrásne, sofistikované pohľady na akýkoľvek typ šperkov, či už ide o náušnice, náhrdelníky, náramky alebo prstene. Sú lacnejšie ako diamanty, ale stále ponúkajú ten mnohotvárny lesk, po ktorom mnohí túžia, a to za cenu, ktorá je prijateľná.

 

O spoločnosti Swarovski

Túto spoločnosť vytvoril Rakúšan, David Swarovski, muž, ktorý sníval o tom, že bude krištáľ prístupnejší aj pre obyčajných ľudí - "diamant pre každého".

 

V roku 1892 patentoval Swarovski elektrický rezací stroj, ktorý by umožňoval užívateľovi rezať krištáľ presnejšie a konzistentnejšie, čo sa nedá dosiahnuť ručne. O tri roky neskôr založil spoločnosť Swarovski v mestečku Wattens v rakúskych Alpách.

 

Spoločnosť Swarvovski bola založená v roku 1895 v Rakúsku a je hrdá na výrobu vysokokvalitných krištáľových šperkov, doplnkov, figurín, ozdôb a domácich dekorácií. S celosvetovým dosahom spoločnosť Swarovski prezentuje svoje produkty prostredníctvom vlastného reťazca obchodov a butikov, maloobchodných partnerov a svojej webovej stránky. Okrem toho, Swarovski krištále môžu byť použité jednotlivcami a nezávislými návrhármi šperkov. Určite vás ohúria krásne Swarovski sety a stanete sa neprehliadnuteľnou dámou na každej akcii.

 

Zložitý výrobný proces

 Sú to vlastne olovené sklenené krištále vytvorené pomocou kremeňa, piesku a minerálov. Ukázalo sa, že olovo pomáha maximalizovať lom v krištáľoch. Farby sú vytvorené pomocou chemických povlakov, ale číre krištále sú v skutočnosti ťažšie vyrobiteľné, pretože nemôžu obsahovať žiadne nečistoty. Potom vznikajú obľúbené Swarovski náušnice a nájdete ich aj pre vaše detičky.

 

Možno sa čudujete - ak je Swarovski viac či menej sklenený krištáľ, tak prečo je drahší ako sklenené šperky? Je to spôsobené výrobným procesom potrebným na vytvorenie skla. V porovnaní s inými výrobkami zo sklenených šperkov používa Swarovski materiály vyššej kvality. Proces vytvárania krištáľu je tiež komplikovaný. Majte na pamäti, že aby boli považované za vysoko kvalitné, krištále musia mať sto identických faziet v niekoľkých smeroch, čo si vyžaduje veľa času.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.