Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 18 január 2020

7 tipov, ktoré zdokonalia vaše fotografie

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS utorok, 16 júl 2019 12:02

Niektoré veci už vymysleli iní, a vy si s nimi nemusíte lámať hlavu. Podobne to je aj s tipmi, ktoré vám pomôžu vylepšiť vaše fotografie a spolu s tým aj fotografické schopnosti. O aké tipy teda ide?

 

1.      Foťte zblízka

Slávny fotožurnalista Robert Capa povedal, že ak vaše fotografie nie sú dosť dobré, nie ste dosť blízko. Musíte sa totiž dostať do centra diania. Možno by stačilo urobiť krok alebo dva k fotenému objektu. Čím bližšie k ľuďom sa dostanete, tým lepšie môžete zachytiť napríklad výrazy na ich tvárach.

2.      Foťte každý deň

Najlepší spôsob, ako zdokonaliť svoje zručnosti, je precvičovať si ich. Preto foťte čo najviac. A vôbec nezáleží na tom čo. Strávte hodiny za fotoaparátom. Nebudú sa zlepšovať len vaše technické zručnosti, ale tiež schopnosť vyrozprávať prostredníctvom fotografií príbeh. Jediné, čo musíte urobiť, je vytvoriť si zvyk a váš osobný štýl sa časom dostaví sám.

3.      Myslite na svetlo

Skôr ako fotoaparát zdvihnete, zistite, odkiaľ prichádza svetlo a využite ho vo svoj prospech. Či už ide o prirodzené slnečné svetlo, alebo umelý zdroj ako lampa; využite ho na zlepšenie vašich fotografií.

4.      Pýtajte si povolenie

Pri fotografovaní ľudí, najmä v krajinách s rôznymi kultúrami a jazykmi, môže byť komunikácia komplikovanejšia. Aby ste sa vyhli nepríjemných situáciám, mali by ste vždy požiadať o povolenie, ak niekoho chcete odfotiť.

5.      Používajte blesk počas dňa

Blesk sa nepoužíva len v noci a v slabo osvetlených priestoroch. Môžete ho použiť aj počas slnečného dňa. Silné slnko zvykne vytvárať nechcené tiene, ktoré vám pomôže eliminovať práve blesk.

6.      Buďte príjemní

Fotograf nie je stroj, takže pri fotení nezabúdajte na to, že ste tiež človekom. To platí hlavne v prípade, že fotíte ľudí. Rozprávajte sa s nimi, rozosmejte ich. Keď sa uvoľnia, aj výsledné fotografie budú krajšie a prirodzenejšie.

7.      Staňte sa súčasťou komunity fotografov

Nájdite si komunitu fotografov. Ľudia, ktorí sa pohybujú v rovnakých kruhoch ako vy, vám môžu poskytnúť cennú spätnú väzbu, naučia vás nové veci, ktoré vám pomôžu zlepšiť techniku, a v neposlednom rade si vybudujete aj nové priateľstvá.

Premýšľate nad tým, že by ste radi vymenili svoj kompakt za niečo, čo vám pomôže vytvárať kreatívnejšie fotografie? Stavte na jednoduchšiu digitálnu zrkadlovku vhodnú pre začiatočníka. Spolu so zrkadlovkou si môžete zakúpiť aj foto príslušenstvo.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.