Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 18 január 2020

Ako si vybrať správne tapety do interiéru?

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 29 júl 2019 11:39

Farba, štýl, vzor či textúra – pri výbere tapiet je potrebné zvážiť mnoho faktorov. Ak ale viete čo chcete, určite sa vám bude vyberať ľahšie. Zostavili sme pre vás stručného poradcu výberom tapiet.

 

Štýl tapiet

Tapety by vždy mali ladiť so zvyškom priestoru, respektíve miestnosti. Formálne ladený interiér bude profitovať z elegantných vinylových tapiet s imitáciou ručne maľovaných vzorov či diel slávnych umelcov. Rustikálny interiér pozdvihnú textúrované tapety s motívom trávnika či lesov a divočiny, ten moderný zase geometrické a abstraktné vzory.

 

Výber farieb

Farba (prípadne farby) tapiet by mala ladiť so štýlom podlahy, nábytku a okien. Sýtosť výraznejšej z farieb na tapete môžete docieliť výberom farebnej tapety so vzorom, ktorý je o niekoľko stupňov bledší. Pri výbere farby tapiet sa môžete inšpirovať zvyškom vášho interiéru, konkrétne jeho farebnosťou; vyberte však z neho jednu, maximálne dve farby. Pokiaľ chcete docieliť hladký prechod, mala by byť hlavnou farbou na tapete farba steny.

 

Malé alebo veľké vzory

Nie je pravdou, že musíte vyberať vzory tapiet podľa mierky miestnosť; napríklad malé vzory pre malé miestnosti a veľké pre priestorovo väčšie izby. Samozrejme, nie je to zakázané, no ak do malej miestnosti (napríklad kúpeľne) zvolíte tapety s väčšími vzormi, môžete dosiahnuť príjemne dramatický vzhľad. Funguje to však aj opačne, teda s tapetami s malými vzormi, ktoré sú umiestnené vo veľkých miestnostiach, najmä ak sú rozčlenené nábytkom, dverami či oknami.

 

Vizuálne hry s priestorom

Vďaka moderným tapetám sa môžete s priestorom vášho príbytku dokonale pohrať. K tomuto účelu sa skvele hodia 3D fototapety, dodávajúce stenám patričnú hĺbku. Zaujímavé veci prinesú do príbytku napríklad aj tapety s vertikálnymi pruhmi, ktoré stenu opticky predĺžia, zatiaľ čo horizontálne vytvoria ilúziu šírky. Pruhy môžu byť širšie, užšie, dokonca aj nepravidelné, všetky však do miestnosti prinesú niečo nové.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.