Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Prírodné šampóny a kondicionéry sa o vlasy postarajú šetrenejšie a s úctou k prírode

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 29 júl 2019 12:03

Bežná vlasová kozmetika býva doslova nabitá rôznymi spornými chemickými látkami. Sú to predovšetkým parabény, ftaláty, sulfáty a silikóny. Zmeňte svoju starostlivosť o vlasy a „utečte“ k prírodnej vlasovej kozmetika.

Prírodnú vlasovú kozmetiku kúpite pod značkou Hristina v e-shope Hristina.sk. Ide o kvalitnú 100% prírodnú kozmetiku z Bulharska, ktorá sa vyrába z čistých prírodných olejov, masiel a bylinných extraktov. Čo ponúka Hristina našim vlasom?

 

Prírodné šampóny

Prírodné šampóny Hristina sú bez problematických parabénov, sulfátov aj silikónov. Máte špatné skúsenosti s tým, že prírodné šampóny nepenia a preto horšie umývajú vlasy? Hristina šampóny využívajú vlastnosti mydlice lekárskej, ktorá obsahuje prírodné saponíny a spolu s vodou dokáže naše vlasy umyť bohatou penou. Medzi šampónmi si vyberiete aj v prípade, že vás trápia špecifické vlasové problémy: pomalý rast, lupiny, vypadávanie vlasov, máte vlasy suché, alebo potrebujete chrániť čerstvo odfarbené vlasy. Nechýbajú ani prírodné šampóny pre nastávajúce a novopečené maminky, či pre bábätká.

 

Nezabúdajte na kondicionér

Po každom umytí vlasov šampónom potrebujú vlasy ďalší stupeň starostlivosti. Ten im dá prírodný kondicionér na vlasy. Hristina má v ponuke prírodné kondicionéry s chmeľom pre lepší rast vlasov, s aloe vera pre zväčšenie objemu vlasov, so skorocelom pro lesklé a zdravé vlasy a s pelargóniou pre vlasy, ktoré potrebujú zosilnieť.

 

Kto má vážnejšie problémy s vlasmi a vlasovou pokožkou, potrebuje špeciálne prírodné masky na vlasy

Prírodné masky na vlasy vedia poskytnúť pomocnú ruku poškodeným vlasom, vlasom suchým, padajúcim, mastným, i tým, ktoré nerastú. Hristina ponúka vlasové masky pre všetky druhy problematických vlasov. Vrátane špeciálnych vlasových bylinných koncentrátov, napríklad na podporu rastu vlasov, či proti dermatitíde seborea. V ponuke je aj 100% hadí olej vhodný ako ochrana pred stratou vlasov. 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.