Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 18 august 2019

PEKNÉ SPOMIENKY

Zverejnené v CESTOVANIE streda, 16 január 2013 11:12

Mestečko i rušné stredisko s prístavom na riviére s rovnakým názvom, leží 62 km juhovýchodne od Splitu, na úpätí Biokova pri Jadranskej magistrále. Rozprestiera sa pri širokej zátoke, ktorú z juhovýchodu uzatvára mys Osejava a zo severozápadu poloostrov sv. Petra. Má veľmi príjemné podnebie, ktoré je z vnútrozemia chránené pred vetrom, má tiež pomerne vysoký počet hodín slnečného svitu.

Prednosťou Makarskej je aj dostatok vegetácie. V bezprostrednom okolí sa pestuje zelenina, vinná réva, ovocie a olivy, to znamená, že je tu prevádzaný aj predaj vína. Takže z tejto oblasti je určite vhodné vyskúšať znamenité biele, červené, či ľadové vína. Chutné vína však zaiste nájdete aj na biotoscana.sk. Sú tu malé továrne na nábytok, plastické hmoty. Dôležitým hospodárskym odvetvím je cestovný ruch. Makarská patrí medzi najobľúbenejšie letoviská, jednak pre malebnú polohu s pôsobivou kulisou hôr, jednak pre krásne pláže. Vyhľadávanou je pláž Donja Luka, 1,5 km dlhá, okolo ktorej je borovicový háj, ktorý chráni kúpajúcich pred prudkým slnkom. Na ňu naväzuje pobrežie rozčlenené do drobných zátok, rovnako veľmi vhodné na kúpanie. Niekoľko kilometrov za Makarskou leží na pobreží kúpelné stredisko Tučepi, pôvodne antická osada, z ktorej sa zachovali rímske stĺpy vystavané do románsko-gotického kostola sv. Juraja z 13. až 14. storočia. V Makarskej je známe tenisové stredisko, potápačský klub, turisticko-horolezecký spolok. Z múzeí je záujímavé i Múzeum mesta Makarskej a umelecká galéria.


Športový život je počas sezóny veľmi bohatý. Koná sa tu niekoľko tenisových turnajov, majstrovská v podmorskom rybolove, medzinárodný šachový turnaj a ďalšie. Makarská si získala dobré meno aj ako liečebné kúpele, ústav Biokovka. Liečia sa tu hlavne choroby dýchacích ciest, degeneračné ochorenia, choroby pohybového ústrojenstva, poúrazové stavy. Prechádzkami po tomto krásnom ostrove určite narazíte na množstvo malých obchodíkov, v ktorých si môžete zakúpiť napríklad Swarovski bižutériu, ako pamiatka na krásnu dovolenku môžu byť aj krásne prstene.

Viac z tejto kategórie: Víkend si vyberie každý »

Napíšte komentár

 • MichaelSix
  MichaelSix
  utorok, 12 september 2017 18:57

  wh0cd8480297 medrol buy cytotec cymbalta generic brand

 • Alfreddax
  Alfreddax
  štvrtok, 02 marec 2017 01:38

  wh0cd834131 Benicar

 • MichaelSix
  MichaelSix
  piatok, 13 január 2017 13:30

  flagyl citalopram price levaquin zestril abilify

 • asmijagdav
  asmijagdav
  utorok, 13 december 2016 23:14

  crestor erythromycin zithromax propranolol buy view site

 • asDonekqog7t
  asDonekqog7t
  utorok, 06 september 2016 21:43

  buy buspar propecia


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.