Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

VŠETKO MÁ SVOJU HISTÓRIU

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS streda, 16 január 2013 10:20

Všetko má svoju históriu. Napríklad, úžasné lampióny šťastia, ktoré už aj na Slovensku s obľubou zapaľujeme a vypúšťame pri rôznych rodinných akciách a oslavách, aby sa nám splnilo všetko, čo si prajeme. Alebo chutná zrnková káva. Aj tá má určite svoju históriu, milovníci kávy ju určite poznajú. Za kráľovnú zrnkovej kávy je už niekoľko rokov považovaná talianska káva Lavazza.

V čom spočíva tajomstvo jej úspechu? V prvom rade je to určite mimoriadna kvalita, starostlivosť a nadšenie, s ktorým pre túto značku pracujú tisíce ľudí po celom svete. Kvalita dobrej kávy vždy začína starostlivým výberom tých najlepších zŕn, ktoré sa neskôr pražia a pripravujú, výsledkom čoho je znamenitá chuť tejto výbornej kávy. Už od roku 1897 sa v rodinnej spoločnosti výroby tejto kávy venuje niekoľko odborníkov výberu a zostaveniu harmonickej chutnej zmesi, čo je tiež jednou z príčin jej veľkého úspechu.


Lavazza sa vyznačuje vynikajúcou vyváženosťou najjemnejších druhov kávy Arabica z južnej a strednej časti Ameriky zmiešanou s ázijskými a africkými zrnami Robusta. Jej zloženie má mimoriadne príťažlivú, silnú, sladkú a intenzívnu chuť.

Továreň na túto skvelú kávu už dnes vedie štvrtá generácia potomkov Luigiho Lavazzu. Je v nej zamestnaných vyše dvetisíc ľudí a ročne vyprodukujú 370 ton kávy.


V Taliansku, kde káve rozumejú a pijú ju na každom kroku, ju pije 16 z 20 miliónov rodín, čo je dôkazom jej skutočnej kvality. Káva Lavazza nekraľuje len v kaviarňach, ale si ju môžete pripraviť aj doma.

Naši starí rodičia kupovali kávu praženú, rodičia mletú a nás sa priemyselná výroba snaží presvedčiť, že najlepšia je káva instantná. Nie je však na škodu byť pri pražení a mletí kávy a vychutnať si jej krásnu vôňu. Záleží len na vás, či si nájdete chvíľku a objavíte jej nové chute, určite nebudete banovať.

Viac z tejto kategórie: Využite správne sexapel »

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.