Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 25 máj 2019

Posilnite si imunitu

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL pondelok, 21 január 2013 12:27

Zimné mesiace sa síce pomaly končia, ale práve teraz zaútočila chrípka. Čakárne u lekárov sa plnia. Posilnite si imunitu a nedajte chrípke žiadnu šancu. Pomôžu vám pritom pomocníci z kuchyne.

 

Kapusta musí byť

Vedci dávno dokázali jej účinky. Dva taniere týždenne zabojujú s chrípkou, dokonca aj so zubným kazom. Kapusta je pomocník, ktorý zvládne takmer všetko. Jej dvesto gramov, je ako denná dávka vitamínu C. Načo kupovať lienky, keď sa môžete liečiť s prírodou?

 

Cesnak ako antibiotiká

Jeho vplyv poznali už naše babičky. Pôsobí antibakteriálne a antivírusovo. Zníži vám krvný tlak, cholesterol a naopak zvýši chuť na sex. Tento malý zázrak síce cítite na metre, v udržaní vášho zdravotného stavu je však neoceniteľný. A pokiaľ nechcete aby pri každom vašom výdychu bola cítiť jeho vôňa, jednoducho ho prehltnite celý.

 

Hliva ustricová zázrak z kuchyne

Hliva je známa po celom svete. Jej výťažok podporuje tvorbu bielych krviniek a celý imunitný systém. Je označovaná ako prvotriedny pomocník v boji s rakovinou a ako prevencia pred ňou. Hliva vás postaví znovu na nohy. Každý vedec by vám vedel o jej účinkoch rozprávať doslova básne. Už v minulosti na ňu nedali dopustiť. Pridajte si ju do polievok, omáčok, alebo si jednoducho zaobstarajte kvapky, či kapsuly.

 

Med a propolis – od našich včiel

Ak med zmiešate s citrónovou šťavou, pomôže vám pri vykašliavaní. Pri chrípke zriedi hustejší hlien a uvoľní upchatý nos. A čo s propolisom? Propolisová tinktúra nadá žiadnej viróze šancu. Jednoducho ju zmiešajte s vodou, alebo čajom. Dve až tri lyžičky denne a vášmu telu nehrozí chrípka, angína, ani prechladnutie. Včely sa o vaše zdravie postarajú.

 

Chren dokonalý vypaľovač

Áno je to tak. Účinky tohto zázraku s osobitnou chuťou sú rôznorodé. Dezinfikuje a pôsobí protizápalovo. Na vaše vnútro bude pôsobiť ako balzam. Uvoľní sliznicu a odplaví hlieny. Bolesti hrdla sa stratia ako mávnutím čarovného prútika. Stačí ho len ja jemno nastrúhať a boj s chorobou sa môže začať.

Nemusíte behať a zháňať drahé lieky. Už vo vašej špajzke, či kuchyni nájdete ingrediencie k boju proti chorobám. Stačí sa len porozhliadnuť a využiť ich v správny čas. Naše babky by vám o ich účinkoch vedeli určite rozprávať.

Napíšte komentár

  • Wendi
    Wendi
    sobota, 20 máj 2017 09:06

    Fastidious respond in return of this issue with solid arguments and
    telling everything on the topic of that.


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.