Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 25 jún 2019

Aby po vás túžil už pri prvom geste

Zverejnené v SEX a VZŤAHY pondelok, 21 január 2013 12:39

Zrazu ho zbadáte. V diaľke stojí muž vašich snov. A dokonca je tam sám. Žiadna dáma naokolo sa k nemu nehlási. Áno, to už zažila skoro každá z nás. Čo však urobiť preto , aby ste ho zaujali? Použite správne gestá a úspech máte zaručený.

 

1. Prvý dojem je najdôležitejší
Musíte si jednoducho veriť. Z vašej osobnosti musí priam vyžarovať sebavedomie. Myslite pozitívne, tešte sa na to, ako sa zabavíte. Jednoducho si verte, že práve tento večer ulovíte toho správneho muža práve pre vás.

Vypnite hruď a vstúpte do miestnosti so vztýčenou bradou. Jemný úsmev na pery, iskričky v očiach a každý muž vám bude ležať pri nohách. A samozrejme nezabudnite používať správne gestá. Kašlite na formálnosť a predstavte sa ako prvá. Podanie ruky je predsa dobra zámienka k dotyku. Tak prečo to nevyužiť.2.Pohľad dokáže zázraky
Ak ste muža zaujali, je veľmi pravdepodobné, že sa na vás pozrie niekoľko ráz za sebou. Ako prvé zhodnotí celú vašu postavu. Ak uspejete pozrie sa znova. Na maličký čas, len akoby naznačoval, že ste zaujali. No a potom stará klasika, trošku dlhší pohľad do očí, vtedy si už môžete byť istá, že je ruka v rukáve. No ale pozor, musíte mu dať najavo, že je to obojstranné. Snažte sa zachytiť jeho pohľad a pozorujte, ako dlho sa vám vydrží pozerať priamo do očí. Ak sa vám do očí dokáže pozerať dlhšie, máte už prvý bod na ceste k úspechu za sebou.

Pozor! Aj to ako pozeráte ukončíte naznačuje veľa vecí.

Ak oči sklopíte k zemi  a znova sa na neho nakrátko pozriete, dáte mu jasne najavo, že ste si vybrali jeho. 

 

 

3. Ukážte záujem sedením
Veľmi dôležitú úlohu zohráva aj to, akým spôsobom sa posadíte. Ak sedíte naklonená jemne dopredu, dávate najavo záujem. Na druhej strane vaše odťahovanie sa od muža naznačuje, že ho nechcete. Postavu zvýrazníte, ak si preložíte nohu cez nohu. Na ruky zložené na zložené na hrudi zabudnite, toto gesto pôsobí veľmi neprístupne. Časté prehadzovanie nohy cez nohu vysiela smerom k mužovi signál, že sa vám naozaj páči.

 

4. Ste sexy, využite to
Mužovi, ktorý vás zaujal, síce možno nechcete dať najavo, že vás priťahuje, reč tela vás však prezradí. Predveďte sa spôsobom, ktorý ukáže aká ste sexy. Prehnite chrbticu do oblúka, jemne vysuňte jednu nohu , mierne vystrčte zadok. Z vášho postoja musí vyžarovať, aká ste zvodná a aké máte sexy vnady. Pozornosť priťahujte na ústa, pite, jedzte, sem-tam si ich jemne obliznite. Nechajte vo vašich očiach priam čertovský plameň.

 


5. Nebojte sa hovoriť
Podarilo sa vám nadviazať komunikáciu? Zrazu ste oproti mužovi svojich snov a neviete čo ďalej? Nepokazte to. Naznačte mu záujem už teraz. Jednoducho sa rozprávajte. Zopár malých náznakov a určite pochopí, že musí mať práve vás.
- pozerajte sa mu na pery: dáte tak najavo, že vás zaujíma všetko, čo hovorí, bude sa cítiť dôležito. A nebudeme si nahovárať, mužské ego je veľké.
- pomaly klipkajte mihalnicami, rýchle klipkanie prezradí nervozitu
- jemne sa predkláňajte dopredu, pôsobí to priateľsky, nie však vyzývavo, zároveň bude mať muž pocit väčšieho záujmu z vašej strany
- nehrajte sa nervózne s prstami alebo prsteňmi, ani nemeňte každú chvíľu polohu vášho sedenia.

 

A ako vám naznačí záujem on?
Vy sa snažíte, ale ako rozpoznáte, či je záujem obojstranný? Pozerajte sa a čítajte medzi náznakmi.
- ak vás muž pozoruje a pomaly skláňa hlavu, je to znak, že vás chce
- pri rozhovore sa k vám neustále nakláňa? Už je len otzka času, kedy padne prvý bozk.
- ak si pri jedení alebo hovorení oblizuje pery, naznačuje to sexuálny záujem
- sexuálnu príťažlivosť naznačuje aj neustále chytanie si pier prstami
- naopak, ak muž schováva tvár za rukami, prekrýva nimi ústa, signalizuje to, že nevie, o čom by mal s vami hovoriť
- pozerá sa do zeme alebo na stôl, môže to znamenať, že je neúprimný a vyhýba sa priamemu pohľadu

 

Nemajte strach z naväzovania známostí. Pamätajte, že aj na vás niekde čaká ten váš princ. A ak sa budete radiť našimi radami, určite budete čochvíľa tvoriť pár.

Napíšte komentár

  • EugeneNeani
    EugeneNeani
    utorok, 17 január 2017 10:11

    wh0cd709027 bystolic plaquenil for lupus buy eurax ilosone


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.