Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Druhé dieťa, aký vekový rozdiel je ten naj

Zverejnené v RODINA utorok, 22 január 2013 12:01

Rozhodli ste sa pre ďalšie dieťa? Pripravte sa na to, že obdobie žiarlivosti prichádza už v čase, keď ho nosíte pod srdcom. Všetko sa znenazdajky začne točiť okolo niekoho iného, ​​a tak váš doterajší jedináčik prestáva byť stredom pozornosti. Ak chcete udržať situáciu doma aspoň trochu pod kontrolou, skúste svojho prvého potomka všemožne zapojiť do príprav na súrodenca. Nechajte ho, nech navrhne, ako by sa bábätko mohlo volať, vyberajte s ním kočík aj výbavičku . Dôležité je, aby si vaša ratolesť uvedomila, že čakáte bábätko všetci, celá rodina, a nielen vy.Vekový rozdiel tri roky

Aký vzťah spolu novopečení súrodenci budú mať, určuje tiež vekový rozdiel. Ak sa rozdiel pohybuje od jedného do troch rokov, budú rovnocennými partnermi, aj keď sa zrejme menším konfliktom nevyhnete. Čo nevidieť si nájdu podobné záujmy, čoskoro si vystačí jeden s druhým a budete ich môcť zabaviť podobnou činnosťou. Veľkým pozitívom je, že zhruba do troch rokov staršieho súrodenca až tak nepáli, že ste mu zaobstarali konkurenciu a rozšírenie rodiny dokáže ustáť bez väčších problémov. Aj deti narodené relatívne krátko po sebe však majú svoje "ale". Ide o poriadnu naháňačku. Obzvlášť ak nie je starší súrodenec dostatočne samostatný. Kŕmiť budete dvakrát, prebaľovať dvakrát, kúpať dvakrát, uspávať dvakrát .A to ani nehovorí o prípadne dovolenke, návšteve Zoo, či jednoduchej prechádzke. Pri dvoch malých deťoch dajú naozaj zabrať.


Vekový rozdiel tri až päť rokov

Keď mu je medzi deťmi rozdiel troch piatich rokov, plusom je, že s rovnakou starostlivosťou, s akou ste sa venovali prvorodenému, môžete sa venovať aj druhému dieťaťu. Stále je tu šanca, že budú obaja potomkovia rovnocennými kamarátmi. Výhodou tiež je, že okolo staršieho dieťaťa nemusíte toľko "skákať". Chodí do škôlky a je samostatnejšie, čo pre vás znamená viac času pre bábätko. Avšak tu narážame práve na žiarlivosť. Predškoláci si moc dobre uvedomujú, o aké privilégiá s príchodom mladšieho súrodenca prišli. Ideálne preto je zapojiť staršieho súrodenca do starostlivosti o mladšieho bračeka či sestričku hneď po príchode z pôrodnice. Najnáročnejšie budú prvé dva roky, potom už, verte, bude lepšie.


 
Vekový rozdiel päť a viac

Ak ste si dali s druhým potomkom trochu na čas a obe deti delí päť rokov a viac, bude situácia paradoxne komplikovanejšia. Kým starší sa stavia do úlohy rodiča, mladší má potrebu vzdorovať všetkým a všetkému. Výhodou však je, že starší súrodenec môže mladšiemu odovzdávať potrebné skúsenosti. Ak je medzi deťmi dostatočný rozdiel, malou výhodou pre vás je, že starší mladšieho postráži, aj keď bude pravdepodobne reptať.


Je jedno, pre ktorú variantu sa rozhodnete. S čím by ste mali určite počítať, je, že každé dieťa rovná sa je originál - a to aj napriek tomu, že má rovnakú matku aj otca. Čo platí na jedno, nezaberá na druhé a naopak. Deti ovplyvňuje nielen náš prístup, ale aj prostredie, do akého sa narodili. Kým prvé má len mamu a otca. Druhorodený potomok sa musí naučiť žiť ešte so súrodencom.

Napíšte komentár

 • Charlesabamb
  Charlesabamb
  utorok, 12 september 2017 11:24

  wh0cd7598607 continue

 • Alfreddax
  Alfreddax
  piatok, 01 september 2017 19:06

  buy cialis online

 • Bennyunape
  Bennyunape
  nedeľa, 04 jún 2017 19:18

  wh0cd484495 avana lasix colchicine 0.6 mg tab buy lisinopril

 • KennethJah
  KennethJah
  štvrtok, 01 jún 2017 22:21

  wh0cd896740 Proscar Pills Buy Seroquel purchase furosemide prozac over the counter

 • MichaelSix
  MichaelSix
  streda, 05 apríl 2017 06:26

  wh0cd913985 MINOXIDIL PROPECIA

 • Alfreddax
  Alfreddax
  nedeľa, 01 január 2017 23:07

  augmentin 500mg proscar prednisone 10 mg azithromycin


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.