Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Smiech proti depresii

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL utorok, 29 január 2013 16:58

Schválne, ako často sa smejete? Iste menej, ako často. Možno ani nevidíte dôvod. Viete ale, že smiech za určitých podmienok môže liečiť? Zdravý a pravý smiech vám do tela dodá endorfíny, zníži krvný tlak, zmierni bolesti a posilní vaše zdravie.
Dieťa sa môže smiať až 300 krát častejšie, než dospelý. Mnohokrát je to dané predovšetkým tým, že ľudia nevedia na čom sa zasmiať. Smiech nám jednoducho chýba. Neustále sa naháňame, stresujeme, udržujeme si nezdravý životný štýl a na svoje pocity a zdravie nedbáme. Prečo? Veď smiech je skvelý, pozdvihne náladu, robí nás vnímavejšie, robí nás produktívnejšie a tiež krajšie. Dobrý smiech nám svedčí

Smiech nie je len príjemnou záležitosťou. Slovami lekára môžete smiech definovať ako prírodný liek na srdce a pľúca. Ak sa smejete, zmierňujete pôsobenie stresu a posilňujete imunitný systém. Ďalej zvyšujete príjem kyslíka, čo dobre pôsobí na krvný obeh. Nezabúdajte na fakt, že pri smiechu uvoľňujete svaly a zmierňujete ich bolestivosť. Ak sa naozaj zo srdca smejete, môžete znížiť aj hladinu cukru v krvi - najmä diabetici.Chýba vám inšpirácia?

Ak neviete na čo sa zasmiať, uvádzame niekoľko príkladov, ktorými sa môžete nechať inšpirovať a pustiť smiech do vášho života.

 

  • šteklite sa
  • pustite si komédiu, čítajte vtipy
  • bežte do veselej spoločnosti priateľov
  • nebojte sa zasmiať v práci
  • rozvíjajte humor doma aj s deťmi

Aj keď sa zakaždým nejde smiať, rozhodne neprepadajte beznádeji. Svoje zlé a smutné dni sa snažte vyvážiť tými, kedy sa s chuťou a od srdca zasmejete. Každá dávka smiechu, kamarátstva a lásky vám život uľahčí, príjemne vás naladí a zlepší kvalitu vášho žitia. Nebojte sa zasmiať!

 

 


 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.