Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 26 február 2020

Piercing ako dotvorenie osobnosti

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA streda, 20 február 2013 10:15

Aj vy sa občas pozeráte po ľuďoch, ktorý majú piercing a myslíte si o tom svoje? Áno pokiaľ zrovna nepatríte medzi tých, ktorý ho uznávajú určite je to tak. A samozrejme vo svojom duchu sa každý jeden neznalec piercingu pýta, čo viedlo ľudí k tomu aby ním svoje telo ozdobili. Odpoveď je klasická a jednoduchá. Piercing slúži ľuďom na dotvorenie osobnosti. Akoby až on bol poslednou bodkou na ich osobnom ja. Ak je človek pevne presvedčený o tom, že si ho chce dať, vytvorí jeho telo spolu s piercingom dokonalú harmóniu. Niekto berie túto ozdobu tela ako náznak rebelstva, iný sa jednoducho chce odlíšiť od všetkých a ďalší ho má len tak pre svoje potešenie. Pre všetkých nositeľov piercingu však platí jedno. Práve on im dodáva pocit vlastnej osobnosti a práve s ním sa cítia jedinečný.  

 

Najčastejší piercing

Odborníci na túto otázku odpovedajú jednoznačne. Jedná sa o piercing ucha. Práve ucho je ozdobené najčastejšie. Pokiaľ si vyberie ten správny vzor piercingu, bude pôsobiť naozaj jemne a nenaruší celkový vzhľad. Na uchu sa vraj nachádzajú podľa čínskej medicíny aj rôzne body na podporu chudnutia, nechuti k fajčeniu atď. Tak prečo by ste toho nemali využiť? Odvážnejší volia iné piercingy. Muži ocenia ženy, ktoré nájdu odvahu na piercing pupku. Nejedno oko sa rado pozrie na poodhalené bruško s touto decentnou ozdobou. Alebo piercing nad vrchnou perou, ten vraj pritiahne záujem každého muža. Nehovoriac o ozdobe v jazyku. U už pánska fantázia pracuje na plné obrátky. Aj preto by sa pre piercing v jazyku mali rozhodnúť naozaj smelé dámy. V minulosti si vraj Mayovia dávali prepichnúť jazyk preto, aby mohli komunikovať s duchmi predkov. Dnes je predovšetkým dokonalý spúšťač erotickej fantázie.

 

 

Piercing do nosa na viac spôsobov

Piercing do nosa nájdete najčastejšie medzi domorodcami od Guiney po Indonéziu. Pre moslimské nevesty je dokonca nevyhnutným pravidlom. U nás sa vyskytuje množstvo piercingov do nosa. Je len na vašom rozhodnutí, ktoré si vyberiete. Ale asi ten najviac obľúbený je na boku nošteka. Odborne povedané Nostril piercing, teda piercing nosových krídel - z boku nosa. Teší sa popularite najme u nežnejšieho pohlavia. A nie je tajomstvom, že práve piercing do nosa si vyžaduje najmenšiu starostlivosť. Ďalším je Septum piercing . Aplikuje sa do časti, ktorá oddeľuje nosné prepážky. No a samozrejme nesmieme zabudnúť na High Nostril, tento nájdete na koreni nosa medzi obočím.

 

Lacné a kvalitné piercingy

Ten kto je presvedčený, že určite piercing chce mať, zameria sa na jeho výber. Určenie miesta kde si ozdobí svoje telo je na zvážení každého. Áno je to ťažké rozhodnutie a preto by ste s ním nemali ponáhľať a mali by ste si ho dobre rozmyslieť. Ak už ste rozhodnutý porozmýšľajte o jeho tvare a výzore. Tento šperk vás bude zdobiť po celú dobu. Práve on ukáže svetu, že ste iná a jedinečná osobnosť s vlastným vkusom a názorom. Práve on bude hovoriť, že vy ste tá osoba, ktorá sa nebojí odlišovať a stáť si za svojim. A ešte jedna malá rada na záver. Prepichnúť sa dá takmer každá časť tela, ale nepreháňajte to! Aj tu platí, všetkého s mierou. A niekedy je menej naozaj viac.

 

Vyberte si v e-shope www.piercing4u.sk. Práve tu nájdete tie najkrajšie moderné percingy s osobitým štýlom.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.