Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 21 október 2019

Ako silno ste závislí na nikotíne? Náš TIP

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL pondelok, 25 február 2013 10:12

"Keď budem chcieť, pokojne s tým prestanem," je jednou z najpoužívanejších viet sveta, neveríte? To preto, že len trebárs v SR sú 2 milióny fajčiarov, teda celá pätina ľudí! A veľká časť z nich túži prestať - skvelou správou je, že nemusí prestávať ihneď. Stačí presedlať na oveľa lacnejší, pohodlnejší a zdravší štýl fajčenia - e-cigaretu, ktorú Vám prináša expert na elektronické cigarety spoločnosť Gold Drive, sro - Elektronická cigareta.Fagerströmov test nikotínovej závislosti


Chcete vedieť, ako veľmi ste na fajčení a nikotíne závislí? Potom nie je nič jednoduchšie ako si urobiť Fagerströmov test závislosti na nikotíne - stačí pravdivo zodpovedať 6 jednoduchých otázok. Neskôr sami môžete jednoducho posúdiť, ako veľmi závislí na cigaretách ste. A tiež, ako veľmi by ste sa mali snažiť s tým niečo robiť, lebo Vaše telo toto ubližovanie nevydrží večne!Ani Vaše telo to nevydrží večne!

Klasické cigarety obsahujú okrem nikotínu viac ako 400 zdraviu drancujúcich chemikálií v čele s dechtom, ktoré zabraňujú telu v normálnom fungovaní. Čo začína ako občasným hlbším kašľom a psychickou nepohodou, končí rakovinou alebo pokojne náhlou smrťou. A to nie je len plané strašenie. Existuje však iná cesta, na ktorej nemusíte prestávať fajčiť - elektronická cigareta. O elektronickej cigarete ste iste už veľa počuli, pretože je na slovenskom trhu už viac ako 5 rokov. Teraz nastal čas ju vyskúšať a začať pravidelne používať - spoznajte ten rozdiel. Viac informácií a kompletnú ponuku elektronických cigariet nájdená na www.elektronickacigareta.cz.

Napíšte komentár

 • MichaelSix
  MichaelSix
  utorok, 06 jún 2017 15:57

  wh0cd876346 DOXYCYCLINE ONLINE tamoxifen tablets

 • KennethJah
  KennethJah
  štvrtok, 19 január 2017 21:22

  wh0cd836426 super viagra online levitra pills online silagra paroxetine hydrochlorothiazide buy moduretic

 • EugeneNeani
  EugeneNeani
  štvrtok, 29 december 2016 04:50

  diflucan cheap provera buy stromectol


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.