Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 25 august 2019

Nakupujte oblečenie na internete prehľadne a pohodlne Náš TIP

Zverejnené v ČO PRÁVE LETÍ utorok, 26 február 2013 22:28

Nakupovanie tovaru na internete sa v dnešnej dobe stáva prirodzenou formou nákupu. Mnoho zákazníkov túto formu nákupu využíva častejšie, než nákup v kamenných obchodoch. Nákup oblečenia nie je výnimkou. Avšak v tomto odbore sa oplatí voliť iba spoľahlivého a prevereného predajcu, ktorí ponúka dostatočne kvalitný a rozsiahly sortiment. Príkladom obchodu, ktorý tieto podmienky spĺňa je Oblečenie PexTex.cz.Oblečenie PexTex.cz vychádza v ústrety svojim zákazníkom
Na rozdiel od mnohých internetových obchodov s oblečením, je cieľom Oblečenia PexTex.cz predovšetkým spokojnosť všetkých zákazníkov. V sortimente oblečenia tohto obchodu si môže vybrať naozaj každý. Nezáleží na vašej veľkosti, veku, pohlaví ani štýle. Obchod Oblečenie PexTex.cz sa sústredí na ponuku rôznych druhov oblečenia v rozličných farebných kombináciách i cenových rozpätiach. Sortiment je pravidelne dopĺňaný o nové výrobky, aby ponuka bola stále kvalitnejšia. Ak by ste nenašli druh oblečenia, ktorý by vyhovoval vašim predstavám, stačí obchod kontaktovať. Pracovníci obchodu sa pokúsia priamo u dodávateľa zohnať druh oblečenia, ktorý by vašim predstavám dokonale vyhovoval.

 Pre zákazníkov je pripravených mnoho výhod
Výhody nákupu v obchode Oblečenie PexTex.cz začínajú už širokou ponukou sortimentu. Veľkosť oblečenia tu nájdete od XS až po 5XL. Dostupnosť drvivej väčšiny produktov je 14 dní. Táto doba je u tak širokej ponuky oblečenia veľmi krátka. Všetko oblečenie, ktoré si objednáte, môžete v prípade nevhodnej veľkosti alebo z akýchkoľvek iných dôvodov vrátiť do 30 dní od objednania. Tento čas je o 2 týždne dlhší, ako ukladá zákon. Za vrátený tovar vám bude vrátený 100% zaplatených peňazí, vrátane poštovného. Obchod Oblečenie PexTex.cz sa môže pýšiť získaním certifikátu Overené zákazníkmi od portálu Heuréka.cz. ocenenie vzniklo na základe kladných referencií od zákazníkov, ktorí tu nakúpili.

Kompletnú ponuku oblečenia nájdete na www.pextex.cz.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.