Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 19 február 2019

Chcete mať pri nákupe oblečenia širší výber? Náš TIP

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA utorok, 05 marec 2013 10:07

Máte pocit, že ponuka obchodov s oblečením nie je dostatočne široká? Chcete, aby obchody s oblečením neboli obmedzené iba jedným štýlom oblečenia? Mnoho obchodov, ktoré sa špecializujú na predaj oblečenia vám túto možnosť neponúkne. Našťastie je tu internetový obchod Oblečenie PexTex.cz. Ponuka tohto obchodu je tak široká, že si z nej vyberie naozaj každý.Naozaj si vyberie každý! Bez preháňania!
Väčšina obchodov s oblečením sa sústredí iba na niektoré druhy a štýly oblečenia. Ich ponuka je kvôli tomu nedostatočná a vy musíte rôzne druhy oblečenia nakupovať v mnohých rôznych obchodoch. Ak sa rozhodnete nakupovať oblečenie v obchode Oblečenie PexTex.cz, môžete kúpiť všetko na jednom mieste. Nájdete tu mnoho druhov a štýlov oblečenia, ktoré nie sú určené len pre niektorú skupinu zákazníkov, ale pre všetkých. Oblečenie tu môžete vyberať od modelov pre dojčatá až po oblečenie, ktoré bude slušať aj seniorom.

 Nezáleží na veku, veľkosti ani pohlaví
Sortiment oblečenia v obchode Oblečenie PexTex.cz v sebe zahŕňa všetky druhy oblečenia, ktoré potrebujete. Nechýba spodné prádlo, tričká, mikiny, bundy, nohavice, topánky atď. Proste oblečenie od hlavy až po päty. Všetky druhy oblečenia sú prehľadne rozdelené do jednotlivých kategórií. Toto rozdelenie uľahčuje výber a šetrí váš čas. Ak hľadáte pánske oblečenie, nahliadnite do pánskej kategórie, pokiaľ dámske oblečenie tak do dámskej. Nemusíte sa zdržovať prehliadaním oblečenia, ktoré vás nezaujíma a máte viac času pre vyberanie druhov, o ktoré máte naozaj záujem. A môžete si byť istí, že naozaj je z čoho vyberať.Kompletnú ponuku oblečenia a viac informácií o kvalitách tohto obchodu nájdete na www.pextex.cz.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.