Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Nový katalóg Jarná pohoda 2013 ponúka eleganciu a štýl!

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA utorok, 12 marec 2013 11:00

Jar je tu, a preto je na čase hodiť sa do gala a zaobstarať si nové jarné oblečenie. Jarnému oblečenie budú vládnuť sýte farby, romantické strihy, geometrické a kvetinové vzory. Zaujímavú ponuku trendy jarného oblečenia prináša katalóg Jarná pohoda 2013. Inšpirujte sa ...Farby hrajú prím
Katalóg Jarná pohoda 2013 prináša internetový zásielkový obchod maxana.sk, ktorý sa špecializuje na ponuku trendy dámskeho, pánskeho aj detského oblečenia. V katalógu si určite vyberie každý. Dámy sa môžu tešiť na fantastickú ponuku jarných blúzok, ktoré hýria pestrými farbami. elegantné a krásne. V ponuke samozrejme nechýbajú ani šaty, sukne rôznych dĺžok, tričká, mikiny, nohavice a mnoho ďalšieho. Oblečenie je samozrejme nutné doplniť aj šperkami - tie samozrejme v ponuke nechýbajú.Česká kvalita zaručená!
V katalógu I v samotnej ponuke, ktorú nájdete na maxana.sk, sa nachádza výhradne kvalitné oblečenie rôznych českých a slovenských značiek. Budete tak mať istotu, že kupujete oblečenie, ktoré rozhodne vydrží dlhšie ako jednu sezónu. Na svoje si prídu aj tí, ktorí majú nejaké to kilo navyše. V ponuke totiž nechýba ani trendy oblečenie v nadmerných veľkostiach, nechýba ani XXL móda do veľkosti 70!

 Prečo nakupovať v MAXANE?
Maxana.sk je slovenský zásielkový obchod, ktorý ručí za kvalitu a slovensko /český pôvod svojho tovaru. Tešiť sa tiež môžete na príjemne nízke ceny a zaujímavé bonusy. Maxana.sk pravidelne usporadúva aj rôzne súťaže, motivačné programy a zľavové akcie.

Ak chcete trendy a kvalitné oblečenie, hľadajte na www.maxana.sk

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.