Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Športové oblečenie pre všetkých Náš TIP

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS streda, 13 marec 2013 08:43

Končí sa zima, a tak ako každý rok prichádza jar. Aj vy by ste sa radi zbavili do leta, nazbieraných zimných kilogramov? To je chvályhodné. Ak ste sa tak rozhodli určite uvažujete čo si obliecť. Športové oblečenie tiež podlieha móde a ak nechcete vyzerať ako outsider musíte sa s jeho výberom trochu pohrať. Máme pre vás, ale riešenie. V eshope maxfitness nájdete všetko na jednom mieste. Oblečenie na šport si tu vyberie naozaj každý. Pokiaľ hľadáte kvalitu, štýl a moderné prvky poobzerajte sa práve v ich ponuke.

 

Fitness oblečenie, ale aj dámske tanečné

Ženy v oblasti športu uprednostňujú aerobik a zumbu. Proste sa im pri hudbe zhadzujú kilogramy ľahšie. No a v tom správnom oblečení to pôjde ako po masle. Dámske športové tričká, tanečné nohavice, či návleky sú ten správny odev na vlnenie sa v rytme salsy. Pokiaľ ste sa však rozhodli pre fitness, nezúfajte. Nájdete aj tu vhodné športové oblečenie pre dámy do fitness centra. Kvalitné mikiny čakajú len na vás. Pokiaľ chcete byť ozaj štýlová a trendy poobzerajte sa po ponuke športových vecí z elastického šušťáku. Budete sa v ňom cítiť nielen skvele, ale zároveň vám pomôže zhodiť kilá ľahšie.

 

Pánske športové oblečenie

Páni majú k športovej móde a športu bližšie. Ak si však myslíte, že ich oblečenie na šport nezaujíma mýlite sa. Dnes v každom jednom fitness centre nájdete trendových a štýlových svalovcov, ktorý sa o svoje telo starajú. Muži sú od prírody silnejší, už v dávnych dobách bolo samozrejmosťou, že mali svaly a silu. Dnes sa o svoje telo starajú v posilňovňách. Kde každý jeden z nich chce vyzerať štýlovo. O to sa postará hlavne to správne pánske športové oblečenie. Až to im dodá ten šmrnc správneho muža.

 

Aj pre deti - jednoducho pre každého

Ale nie len ženy a muži športujú. Ak sa vaše dieťa rozhodlo začať s cvičením, podporte ho. Vyberte mu správne detské športové oblečenie. Vynikajúca kvalita, skvelá cena a moderné strihy zaručia, že vaše dieťa bude jednoducho spokojné. Deti potrebujú to najlepšie. A v ponuke detského športového oblečenia v tomto eshope to určite nájdete. Oblečenie na voľný čas, športové oblečenie jednoducho ponuka, ktorá má štýl a kvalitu zároveň.

 

Doprajte si pre vás to naj ešte dnes, rozmaznávajte sa s kvalitným športovým oblečením od maxfitness .

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.