Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 19 september 2019

Horúce novinky v zdravom fajčení - elektronické cigarety Náš TIP

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL štvrtok, 14 marec 2013 09:38

Ani počas letných mesiacov sa v brandži elektronických cigariet nespalo na vavrínoch, preto sa teraz môžete vďaka spoločnosti Elektronická cigareta pozrieť na novinky v odbore zdravého fajčenia. Čakajú na Vás nielen nové modely elektronických cigariet. Aké ďalšie výrobky si teda môžeme zaobstarať ako naozaj najhorúcejšie novinky?Novinka - príchuti Gold Smoke liquid

Prvá otázka samozrejme znie: "Aké sú najnovšie Liquid?" Najnovšie Liquid z radu Gold Smoke, ktorá je vyrábaná výhradne pre Gold Drive! štandardne sa môžete tešiť na skvelú chuť i vynikajúcu dýmavosť - totiž vyrábané len pre tých najnáročnejších. Samozrejme spĺňajú všetky normy pre európsky trh, odporúčame príchuti Cherry a Mentol. Ochutnajte sami.

 Nové doplnky pre e-fajčiarov

Nielen chuťou si však môžete obohacovať svoje zdravšie fajčenie. Čaká na Vás veľa nových driptipov v mnohých farbách a prevedeniach, nové clearomizéry, nové futuristické batérie, ale samozrejme aj nové modely elektronických cigariet - ako luxusných, tak aj štandardných. Ceny noviniek, konkrétne driptipov, začínajú na iba 120 Kč. Viac informácií a kompletnú ponuku noviniek i súčasného tovaru nájdete na www.elektronickacigareta.cz.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.