Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 17 júl 2019

Aby firma fungovala bezchybne

Zverejnené v ČO PRÁVE LETÍ pondelok, 18 marec 2013 11:26

Dnes sa všade naokolo doslova každý deň uzatvárajú nové firmy a spoločnosti. Prišla doba, kedy má každý jeden z nás možnosť postarať sa o svoju lepšiu budúcnosť. Aj preto sa priam húfy jedincov rozhodli vybudovať si vlastné sídlo, ktoré zabezpečí jemu aj jeho rodine bezstarostný život. Áno je to jednoduché a zložité zároveň. Na to aby firma fungovala bezchybne potrebuje však niečo viac ako len odhodlanie. Potrebuje predovšetkým výkonné riadenie a manažment. O to, sa postará firma Astraia.sk. Práve tu získate certifikovaný manažérsky systém. Ten pomôže pri riadení firmy. Ale nie len to. Pokiaľ získate certifikát, spolu s ním získate aj niečo viac. Rozšírite si možnosť spolupráce s partnermi, budete mať prednosť pri výberových konaniach a tak získate viac zákazok a samozrejme aj viac spokojných klientov.

 

 

Zviditeľnite sa

Ako druhý krok k úspešnej firme je reklama. Jednoducho povedané ľudia musia o vás vedieť. Priam ideálna je reklama na internete. SEO optimalizácia je priam ideálnym riešením. V čom spočíva? Zjednodušene povedané posunie vás vo vyhľadávačoch. Vaša firma, či stránka sa vhodnými SEO slovami posunie na prvé priečky a tak získate viac zákazníkov. To znamená väčší obrad vo firme. Kľúčové slová sú pri reklame firmy na internete veľmi dôležité. Práve od nich závisí posun medzi prvé priečky. Vhodná SEO optimalizácia vám ich navrhne a dokáže urobiť z každej firmy prosperujúcu. A vy sa budete môcť tešiť na ružovú budúcnosť.

 

Buďte v katalógoch firiem

No a posledný krok k úspešnej internetovej reklame sú katalógy. Registrácia do katalógov dá ostatným o vás vedieť. Dnes už množstvo ľudí vyhľadáva firmy práve na internete. Práve katalógy sú vtedy najväčším pomocníkom. Na jednom mieste viacero firiem s rovnakým zameraním. No a z toho vyplýva, že ak tam bude aj tá vaša klienti si vás nájdu. Oslovia vás, budú chcieť vašu ponuku. A to už je potom len malý krôčik k úspešnej realizácií zákazky, či obchodu.

 

Toto sú tri kroky, ktoré vám pomôžu k úspešnému chodu vašej firmy. Certifikát manažérskych systémov a úspešné riadenie je prvý. Správne zvolená SEO optimalizácia sa radí na druhú priečku. Registrácia do katalógov vás zviditeľní a prinesie vám potenciálnych zákazníkov. No a čo potrebuje firma viac ako spokojných klientov? Práve oni sa postarajú o splnenie vášho sna o ružovej budúcnosti.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.