Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 18 január 2020

Príroda liečí

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL piatok, 29 marec 2013 09:44

Príroda a jej dary začínajú byť pomaly ale iste vzácnosťou, ktorú by sme si mali vážiť. Už naše babičky vedeli, že na každú chorobu či neduh rastie v prírode minimálne jedna bylinka ktorá vie pomôcť.


Výroba aj príprava všetkých prírodných produktov je náročná a zdĺhavá. Je to dané tým, že každý prírodný výrobok musí obsahovať čo najväčšie množstvo účinných látok. Bez týchto látok by boli tieto produkty absolútne k ničomu.


 
Dnešná doba bohužiaľ skôr nahráva chemicky upraveným produktom a náhradám. Chémiu dnes nájdeme úplne vo všetkom. Nachádza sa v potravinách, liekoch, kozmetike i pití Že veľmi zaťažuje náš organizmus vieme úplne všetci aj napriek tomu je chémia každodenne používaná úplne vo všetkých domácnostiach pri bežných činnostiach, hygiene i stravovaní. Našťastie sa môžeme proti chémii a jej večnej prítomnosti brániť a obmedziť jej vplyv na naše životy.


 
Pomôcť nám v tom môže napríklad internetový obchod Príroda shop. Zameranie obchodu je naporúdzi. Čisté, kvalitné a overené prírodné produkty v širokom výbere sú radené podľa účelu použitia alebo pre skúsenejších podľa výrobcu. Všetky produkty sú opatrené známkami kvality BDIH, vegánov a alebo novou značkou CPK bio. Nájdete ich iba na výrobkoch, ktoré obsahujú čisté prírodné suroviny a biosuroviny z ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Standart bio kozmetiky označené niektorou z týchto známok kvality je starostlivo kontrolovaný.


 
 Produkty sú vyrobené z najkvalitnejších rastlinných surovín prvotriednej kvality a surovín pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva, prípadne zo zberu bylín či plodov rastúcich vo voľnej prírode. Zber prebieha šetrným spôsobom, s prihliadnutím na ochranu životného prostredia. Zásadne neobsahujú minerálne oleje, vazelínu ani iné ďalšie ropné produkty, silikóny. Pri ich výrobe nie sú používané žiadne syntetické vonné, konzervačné a farbiace látky. Neobsahujú suroviny z mŕtvych zvierat. Výrobky neobsahujú geneticky modifikované suroviny. Použité suroviny ani hotové výrobky nie sú testované na zvieratách. Neobsahujú chemické UV filtre, elektrónové nosiče, etoxylované suroviny. Je zabezpečená ekologická likvidácia odpadov, ekologická únosnosť výroby a obalových materiálov.


 
Ponuka tohto shopu je naozaj široká a vyberie si tu úplne každý. V ponuke sú produkty pre starostlivosť o vlasy aj na ich farbenie pre každý typ vlasov od normálnych až po problematické a s lupinami. Pleťová kozmetika od čistiacich prípravkov až po ošetrujúce krémy a kozmetické sady obsahujúce radu pre citlivú, problematickú aj normálnu pleť. Telová kozmetika kde nájdete sprchové gély, mydlá i kúpeľové oleje a kúpele. Zvláštnu sekciu tu majú aj výrobky pre deti a tehotné ženy. Tieto výrobky majú jemnejšie zloženie a sú tým najlepším pre jemnú a citlivú pleť bábätiek i nastávajúcich mamičiek.
 
 
 
Za zmienku stojí tiež možnosť výberu z darčekových balení, ktoré je vhodné ako prezent k akejkoľvek príležitosti. Takýmto darčekom dáte jednoznačne najavo, že vám na obdarovanom veľmi záleží a nie je vám ľahostajný. Ewitu úplne nadchol výber z mnohých druhov čajov, korenia a potravinových doplnkov. Celkom určite tým obohatíte svoje kulinárske umenie v kuchyni aj hostí, ktorí si na vašich výtvoroch pochutnajú a radi prídu znova nie len na šálku kvalitného a dobrého čaju.Navráťte sa s Ewitou späť k prírode a povedzte stop chémiu a zaťažovanie nášho orga
nizmu!

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.