Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 19 február 2019

Piercing, čo to vlastne je? Náš TIP

Zverejnené v ČO PRÁVE LETÍ streda, 03 apríl 2013 09:46

Piercing v preklade anglického slova Pierce znamená prepichnúť. Ak teda hovoríme o niekom, že má piercing, má prepichnutú nejakú časť svojho tela. Piercing je bežne vykonávaný pomocou ihiel, ktoré v tele vytvoria otvor pre piercingový šperk. Tu sa šperk nasadí a zaistí, aby nevypadol. Piercingové šperky sú vyrábané z rady materiálov. Majú rôzne tvary a takisto sa umiestňujú aj na rôzne miesta. Ak sa rozhodnete pre to, aby ste si svoje telo okrášlili práve touto ozdobou pozrite sa na stránky www.piercing4u.sk, tu si vyberie naozaj každý.

 

Prvý piercing?

Najstaršie doložené vykonávanie piercingu datujeme približne 5000 rokov späť do histórie.
V priebehu rokov našiel svoje miesto v mnohých kultúrach, či už ako prostriedok na zaháňanie zlých démonov z tela, využitie pri rituáloch, vplyvu na zdravie alebo len na skrášlenie. V závislosti na dobe v ktorej si ho ľudia dávali jeho využitie menilo účel. Zatiaľ čo v dobe Caesara bol dôkazom majetnosti, neskôr sa stával skôr skrášľovacom doplnkom. A presne tak ho poznáme aj dnes. Piercing z pravého zlata je luxusnou ozdobou a krásnym šperkom.

 

Piercing dnes už samozrejmosť

Ešte pred pár rokmi by jedinec s prepichnutým jazykom alebo obočím nemal šancu byť prijatí okolím. Ihneď by dostal nálepku kriminálnika. Proti piercingu boli kedysi ľudia jednoducho zaujatý. Dnešná doba je ale iná, k piercingu sa odhodláva stále viac ľudí, stáva sa čím ďalej väčším trendom, takže pohľad naň je stále viac benevolentnejší až samozrejmý.
jednoducho povedané, ľudia začali túto ozdobu tela akceptovať a zvykli si na ňu. V lete sú najznámejšie piercingy v pupku. Na tvári sa najčastejšie dáva do nosa. A dokonca si dnes zdobia týmto šperkom aj rôzne intímne miesta.

 

Moderné piercingy dotvoria vaše ja

Samozrejme sto ľudí sto chutí. Tak ako sa niekomu páči klasika, inému zas romantika, niekto doslova túži po odlišnosti. Ak v sebe nezapriete rebela, stojíte si pevne za svojim a nemáte strach ukázať to ostatným, potom bude piercing pre vás to pravé. Možno váhate, ale to je samozrejmé. Je to zásah do vášho tela, zmení vás to na prvý pohľad. Preto sa dnes veľkej obľube tešia falošné piercingy. Ľudia si môžu vyskúšať ako by vyzerali s touto dnes už veľmi modernou ozdobou.

 

Kvalitné piercingy za dobré ceny nájdete na stránke www.piercing4u.sk

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.