Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Nuda deti zabíja, alebo čo robiť v tomto počasí?

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS utorok, 09 apríl 2013 13:24

Vonku za oknami vystrája príroda, mi sedíme doma a pozeráme unudene pred seba. Aj vás sa zdá táto predstava nejaká známa? Nebojte sa, asi každá jedna rodina to pozná. Deti sedia pri počítači, a vy s polovičkou pozeráte televízor. Čo tak si ale urobiť spoločné popoludnie? Dá sa to naozaj ľahko.

 

Deti treba zaujať

Ak máte strach, že ich nedostanete od internetovej komunikácie, myslite. Uvažujte nad tým, čo majú radi a čo ich zaujíma. Nie vždy sa predsa hrali len na PC. Určite niekedy venovali viac času svojim záľubám. Nájdite dostupné materiály o tom čo ich bavilo a preštudujte ich spolu s nimi. Alebo im navrhnite hru. Tá spojí celú rodinu dohromady. Urobte si kvíz, ktorý pamäť detí podporí. Zahrajte sa Monopoly, či Dostihy. Uvidíte, že razom zabudnú aspoň na pár hodín na počítač v miestnosti.

 

Skladá celá rodina

Puzzle vás spoja určite. Vyberte si tie, čo majú najviac dielikov. Postupne pomaly skladajte za účasti všetkých členov domácnosti. Vaše deti budú pyšné, keď sa im podarí zložiť finálne dielo. Ak sa rozhodnete pre puzzle s témou, ktorá ich zaujme, máte vyhrané. Očakávajte každý deň zopár hodín strávených s vašimi ratolesťami nad ich skladaním. Vy budete spokojný, že ste zaujali a oni zas budú hrdo ukazovať výsledok. A to nehovoríme a prekrvení mozgu a podpore myslenia. Puzzle sú naozaj na nudné večere ideálne riešenie.

 

Nevzdajte sa svojich chvíľ

Aj keď svoju rodinu milujete nemali by ste zabúdať ani na seba. Nevzdajte sa toho, čo máte radi. Venujte sa priateľkám, zájdite si na masáž, alebo len relaxujte. Pre ženy je možností na relaxáciu naozaj veľa. Každá jedna vám však musí umožniť vypustiť z hlavy na chvíľu realitu všedných dní. A ak vás otravuje milovaná polovička? Zbavíte sa ho jednoducho. Pánsky magazín do ruky, pusa na líčko a decentne za ním zatvorte dvere. Teraz je predsa vaša chvíľka.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.