Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Ako som vyberala kočík pre svoje dieťa Náš TIP

Zverejnené v RODINA streda, 10 apríl 2013 13:32

Prišlo obdobie, kedy som si aj ja musela vybrať detský kočík. Ale ako sa v tej veľkej ponuke vyznať? Ktorý je ten pravý a vyhovie mne aj dieťatku? Každá nastávajúca mamička túto dilemu určite pozná. Zrazu máte pocit, že sa na vás doslova valia húfy ponúk a vy sa neviete orientovať. Ja som sa cítila ako v bludnom kruhu. Z tohto kruhu ma nakoniec vytiahla známa. Stačilo zopár rád pri čaji a ja som mala úplne jasno. Zrazu som vedela, ktoré kočíky sú najvhodnejšie, prinesú pohodlie bábätku a spokojnosť mamičke. Vybrala som si značku Tako.

 

Kvalitný kočík za dobrú cenu

Práve kočík tejto značky spĺňal všetky moje požiadavky. A to nie len na vzhľad a dizajn. Samozrejme aj ten je prvoradý, ale dôležité je aby zabezpečil dieťatku maximum. V tomto kočíku nehrozilo, aby sa cítilo nepohodlne, či nemalo dostatok priestoru. Jeho prepracované funkcie zabezpečia ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Keď bude pekné počasie, stačí použiť sieťku proti hmyzu a je po starostiach. Áno toto bol kočík, ktorý bol pre mňa ten pravý.

 

Nákup detského kočíka cez internet

Zamerala som sa na nákup na internete. Dostala som lacný kočík s vynikajúcimi vlastnosťami. Prekvapila ma ponuka sortimentu, odborné poradenstvo a profesionálne služby. V mojom pokročilom štádiu tehotenstva som z domu nemusela ani na krok. Jednoducho v papučiach som si vybrala ten svoj. A priznám sa po očku som nakukla aj na športové kočíky. Čas predsa letí a plynie rýchlo, človek niekedy nevie ani ako, tak nech mám prehľad do budúcnosti.

 

S dieťatkom na prechádzku

Dnes už brázdim ulice aj so svojim dieťaťom. Kočík Tako je priam úžasný. Mám ho síce na celú dobu, kedy ho bude moja ratolesť potrebovať, ale rozhodla som sa ešte pre jeden. Často chodíme do prírody a viem, že raz bude pre nás ideálnym riešením golfový kočík. Nastaviteľné operadlo zabezpečí pohodlie, bezpečnostné pásy sa postarajú o bezpečie. A pobyt v prírode si môžeme užiť do poslednej bodky. Neprekvapí nás ani letný dážď, či chladnejšie počasie. Vtedy príde na rad nepremokavá fólia a nánožník. Užívam si chvíle strávene vonku so svojim bábätkom. Nie je deň, aby sme sa aspoň na malý čas nadýchali čerstvého vzduchu. Viem, že aj keď je škaredo kočík Tako ho uchráni a bude sa cítiť ako vo vatičke. To je pre mňa najdôležitejšie.

Napíšte komentár

 • JohnCeary
  JohnCeary
  streda, 06 september 2017 13:06

  easy payday loan write my essay online

 • Bennyunape
  Bennyunape
  pondelok, 12 jún 2017 10:34

  wh0cd276133 amoxil without prescription

 • MichaelSix
  MichaelSix
  piatok, 02 jún 2017 19:06

  wh0cd547946 amitriptyline furosemide pharmacy

 • Aaronwem
  Aaronwem
  piatok, 31 marec 2017 00:17

  wh0cd480271 quibron-t

 • Charlesabamb
  Charlesabamb
  štvrtok, 02 marec 2017 20:05

  wh0cd979173 sildenafil

 • Bennyunape
  Bennyunape
  utorok, 10 január 2017 22:26

  buy furosemide acyclovir online amoxicillin trazodone 50mg tablets cephalexin 500mg more information metformin online


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.