Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 18 január 2020

Produkty na starostlivosť o zuby na jednom mieste

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL utorok, 23 apríl 2013 09:24

Chceli by ste pre svoje zuby a zuby svojich blízkych to najlepšie a nebaví Vás strácať čas hľadaním kvalitného tovaru v regáloch obchodov? E-shop nazuby.eu je špecialista na starostlivosť o zuby, ponúka kompletný sortiment toho najlepšieho z odboru ústnej hygieny na jednom mieste.


Všetko na jednom mieste
Vďaka špecializácii výlučne na produkty ústnej a zubnej hygieny je zaručená kvalita ponúkaného tovaru a odbornosť služieb. Ponuka obsahuje tovar špičkových značiek garantujúci dokonalú starostlivosť o Vaše zuby.
Jednoduchý a prehľadný dizajn umožňuje okamžitý nákup. Tovar je rozdelený do základných sekcií spadajúcich pod ústnu hygienu a ďalej sa delí na podrobnejšie podkategórie. Ponuka sa neobmedzuje len na kompletnú zubnú a ústnu hygienu, ale zahŕňa aj špecializované prístroje a doplnky starostlivosti o zuby.

 


Žiarivý úsmev žiadny problém
Za skúšku rozhodne stoja v poslednej dobe veľmi obľúbené bieliace pasty. Bielenie zubov doma je populárne predovšetkým vďaka ušetrenému času a výdavkom za bielenie u zubára. Medzi ďalšie účinné metódy bielenia zubov doma patrí používanie špeciálnych ústnych vôd, púdrov alebo pier a tyčiniek. Domáce bielenie je cenovo dostupné a pritom dosiahnete kvalitných výsledkov.


Poraďte sa, čo je pre Vás najlepšie
Zaujíma vás, ako ktorá kefka funguje? Máte nejasnosti ohľadom bielenia zubov doma? Nebojte sa opýtať odborníka na radu. Ten je vždy pripravený Vám poradiť a pomôcť a to priamo na stránkach e-shopu.


Nezabudnite na deti
Zdravý detský chrup je veľmi dôležitý predpoklad pre správny vývoj zubov. Z toho dôvodu je tovaru pre deti venovaná samostatná sekcia, v ktorej môžete nájsť produkty vytvorené špeciálne pre citlivé mliečne zuby. Nazuby.eu ponúka príjemne ochutené pasty pre deti, kefky, ústne vody, ale aj veľmi praktické hryzátka a cumlíky pre tých najmenších.Neustále sa snažíme vylepšovať ponuku tovaru a služieb. Aj vďaka tomu patrí nazuby.eu medzi špičku v oblasti ústnej a zubnej hygieny. Získajte viac než v anonymných obchodoch. Neváhajte a presvedčte sa na Nazuby.eu.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.