Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 24 marec 2019

Ako šikovne a elegantne zariadite spálňu Náš TIP

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 02 máj 2013 10:28

Spálňa je intímny interiér, kde by sme mali odpočívať a relaxovať. Práve tu sa každý večer uberáte k spánku. Tu oddychujete po unavujúcom dni a snívate svoje najkrajšie sny. Pokiaľ si myslíte, že nábytok spálne nie je dôležitý, mýlite sa. Aj keď do tohto priestoru väčšinou návštevy nevodíte, nemali by ste zanedbať jej zariadenie.Nezabúdajte, že ju budete využívať hlavne vy. Bude to vaša malá oáza pokoja a za zatvorenými dverami vám musí celkový vzhľad miestnosti navodiť príjemnú a oddychovú atmosféru.

 

Najvhodnejší nábytok

Ideálnym riešením pri výbere nábytku do spálne sú spálňové zostavy. V sortimente predajcov nájdete moderné zostavy, ktoré na prvý pohľad ohúria eleganciou a štýlovosťou. Samozrejme ak uprednostňujete klasický štýl, nemusíte sa ho vzdať. Ponuka klasických spálňových zostáv je aj dnes na vysokej úrovni. Štýl je len na vašom vkuse, pri výbere materiálu a farby musíte pouvažovať trochu dlhšie. Nábytok z tmavej orechovej, či čerešňovej farby kombinujte s krémovou, táto kombinácia už na prvý pohľad ohúri. Ak sa rozhodnete pre prírodné farby napríklad buka, celý interiér bude pôsobiť sviežo a zároveň na prvý pohľad opticky zväčšíte priestor. Nezabúdajte však, že rám postele, skrine a aj nočné, či toaletné stolíky musia spolu ladiť.  

 

Kvalitná manželská posteľ je základ

Áno je to tak. „Ako si kto ustelie, tak bude spať.“ Ak ste rozhodli pre jednotlivú kúpu nábytku do spálne, posteľ vyberajte dôkladne. V prvom rade by mala byť pohodlná a vydržať vám viac rokov. Nechcete ju predsa po pár rokoch vyberať znovu. Tu je najlepším riešením manželská posteľ z masívu. Ale dnes už nájdete aj kvalitné postele z lamina, ktoré vás prekvapia pevnosťou a štýlovosťou. Celý vzhľad manželskej postele by mal dokonale korešpondovať s ostatným nábytkom v miestnosti. Pokiaľ v nej prevláda moderný štýl, volte rovné čisté línie s nádychom extravagancie. Ak milujete luxus, vyberte si posteľ, ktorá na prvý pohlaď ohromí svojimi prepracovanými detailmi.

 

Manželská posteľ, šatníkové skrine, bielizník, nočné stolíky, či komody by mali byť tón v tóne. Potom už len stačí vybrať vhodný koberec, svetlá a je to za vami. Ak sa vám podarí zladiť celý interiér v jednom duchu dosiahnete dokonalú harmóniu v miestnosti a vaša spálňa sa stane prvotriednou oázou kľudu a pokoja. Stačí len zatvoriť dvere a začať relaxovať.

 

Kľúčové slová: nábytok, spálňa, manželská posteľ, manželská posteľ z masívu, spálňové zostavy, bielizník

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.