Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 25 máj 2019

Máte chuť na erotiku? Začnite u prádielka!

Zverejnené v ČO PRÁVE LETÍ štvrtok, 02 máj 2013 11:00

Erotické prádielko dokáže veľké divy. Ak je žena oblečená do krásneho a zvodného prádla, dostane svojho muža na kolená. Ak chcete svojho milého prekvapiť alebo si chcete napríklad len zaobstarať nejaký ten krásny nový kúsok, máme pre vás tip ...Raj bielizne pre každého!
Erotické prádielko môže mať mnoho podôb. Môžete si kúpiť napríklad len set podprsenky s nohavičkami alebo môžete byť trochu odvážnejší a zaobstarať si zaujímavý komplet. Čo tak prekvapiť v korzete a podväzkoch? Krásne vyzerajú aj body a chýbať by vám nemala ani zvodná nočná košieľka.Aké prádielko vybrať?
Pre výber erotickej bielizne neexistujú žiadne pravidlá. Erotickú bielizeň vyberajte iba podľa toho, či sa v nej cítite dobre alebo nie. Aj bacuľkám môže slušať vášnivý korzet a podväzkový pás. Kúzlo je iba vo výbere veľkosti. Rozhodne sa nesnažte kupovať menšiu veľkosť. Erotické prádielko vám musí sedieť a rozhodne nemalo niekde škrtiť. Čo sa týka farieb nič nepokazíte, ak stavíte na klasickú čiernu alebo červenú. Kúpiť si ale môžete skvostné prádielko v jemnej bielej alebo fialkovej. To už záleží na vás ...Kde kúpiť?
Jedinečnú ponuku erotického prádielka nájdete v internetovom obchode rajpradla.cz. Čakajú tu na vás zvodné korzety, podväzkové pásy, podprsenky, nočné košieľky alebo napríklad tangá. Špecialitou je potom široký výber kostýmov ... Vyberať môžete prádielko od značiek Anais, Livia Corsetti, Obsessive, Tessoro a ďalších. Tešiť sa môžete aj na veľmi príjemné ceny ...Ponuku nájdete na www.rajpradla.cz

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.