Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 máj 2019

Čaro moderného lustra Náš TIP

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 02 máj 2013 14:15

Luster v domácnosti predstavuje druh tradície, ktorý je starý takmer tisíc rokov. Prvé lustre sa objavili už v období Rimanov, ktorý mali vo svojich príbytkoch olejové lustre visiace zo stropov. V súčasnosti možno nájsť luster skoro v každej domácnosti. Moderné lustre poskytujú účelné osvetlenie, ale sú považované aj za dekoratívny prvok.

 

 

Jednoduché svietidlá visiace na mohutnej reťazi nahradili moderné lustre, ktoré majú štyri, šesť a niekedy až osem ramien. Tie sa môžu rozchádzať do rôznych smerov. Lustre sú vyrábané v najrôznejších farbách a z moderných odolných materiálov. Na výrobu sú použité často kovové materiály ako je napríklad mosadz, cín, chróm, oceľ. Dekoratívne časti bývajú dotvorené z plastu, textílie i drahších kryštálových kameňov. Výrobcovia inštalujú do svietidiel inteligentné funkcie, ktoré umožňujú regulovať jas svetla. Tak si môže zákazník intenzitu osvetlenia nastaviť podľa svojho vkusu alebo danej situácie.

 

 

 

Lustre sa najkrajšie vynímajú v širokých obývačkách alebo v jedálňach. Nie je nič krajšie ako široký jedálenský stôl, nad ktorým sa vyníma kryštálový luster. Luster si môže zákazník umiestniť aj do vestibulov, rôznych priechodov či do chodieb. Dnešný trh ponúka rôzne veľkosti lustrov. Výrobcovia ponúkajú aj menšie lustre vhodné hlavne do kuchyne alebo spálne. Tieto svietidlá sú také prispôsobivé, že nezáleží na tom, či máte moderný minimalistický byt alebo rustikálne sídlo na vidieku. Výrobcovia vždy upravia svoje výrobky podľa aktuálnych potrieb zákazníkov.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.