Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 18 august 2019

Chcete mať krásne vlasy? Pomôže unikátny vlasová kozmetika Missha!

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL pondelok, 10 jún 2013 09:16

Krásne vlasy sú také, ktorým sú dodávané potrebné živiny. Aj vlasy totiž potrebujú špecifické látky, ktoré im pomáhajú v raste. Ak ich nedostávajú, môžu vlasy rednúť, strapkať sa alebo aj vypadávať. Ak chcete konečne aj vy mať bohatú hrivu a pochváliť sa vlasmi, ktoré budú žiariť zdravím, mala by vás zaujímať špeciálna vlasová kozmetika značky Missha ...Prečo práve Missha?
Missha je značka kozmetiky, ktorá je vyrábaná v Južnej Kórei a po dlhých rokoch sa konečne dostáva aj k nám. Kozmetika Missha vyniká svojím zložením a tak aj vysokou účinnosťou. Všetky produkty značky Missha prechádzajú rozsiahlym testovaním a výskumom a obsahujú výhradne účinné prírodné zložky ako sú napríklad ovocné kyseliny, drevené uhlie, extrakty zo sladkovodných a morských rastlín, kolagén a vitamíny, žen-šen, prírodné oleje. Vďaka tomu ponúkajú až 100% účinnosť!Vlasová kozmetika Missha prináša silu!
Špecialitou značky je vlasová kozmetika - v tejto kategórii ponúka Missha šampóny, kondicionéry, vyživujúce esencie alebo aj krémové vosky. Veľmi zaujímavý je MISSHA Procure Jin Mo Shampoo - obnovujúci šampón, ktorý vráti prirodzenú silu a zdravie vlasom, ktoré sú poškodené farbením, trvalou a stylingom. Šampón obsahuje napríklad jedinečnú zložku Nano Vita Silk, hodvábne aminokyseliny a vitamíny A, C a E.Pre krásne kadere aj letnú ochranu vlasov
Kozmetika Missha ponúka aj také unikáty ako je Transtyle Designer Wax Curly Wave - krémový vosk na vlasy pre prirodzené kučery. Vosk obsahuje komponenty, ktoré vyživujú a zvlhčujú vlasy a tiež je ochraňujú pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia. Vosk vie perfektne fixovať účes a ideálne sa hodí pre vytváranie prírodných, lesknúcich sa kučier.


V nadchádzajúcom lete iste oceníte aj špeciálny prípravok na ochranu vlasov pred účinkami slnka a vody z bazénov a mora - Procure 365 Hair Mist (Fresh Flower), ktorý obsahuje extrakty z kaviáru a semien Moringa a tým predchádza poškodzovaniu vlasov a lieči už poškodené vlasy.Vlasová kozmetika Missha je určená pre všetky typy vlasov a tak aj pre všetkých, ktorí chcú povedať zbohom svojim nevzhľadným kaderiam ...

Ponuku nájdete na www.missha.cz

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.