Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 18 august 2019

Kakao trochu inak

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL streda, 12 jún 2013 09:34

Mysleli ste si , že kakao slúži len na konzumáciu? Mýlite sa. Áno, samozrejme každá jedna z nás ho pozná ako dokonalý nápoj spolu s mliekom, alebo ako prvotriednu ingredienciu do zákuskov, či koláčov. Kakao v našich končinách je známe predovšetkým v našej kuchyni. Už od detských čias sme si na ňom pochutnávali a zapíjali horúcim nápojom vianočku, či makovník. Kakaové koláče zmiznú zo stola vždy ako prvé. Ale mi poznáme aj iné spôsoby využitia kakaa. A je ich určite viac než dosť.

 

Kakaové maslo

Už pri prečítaní tohto názvu vám určite napadne natretá lúpačka presne týmto produktom. Pozor! Nie je určené ku konzumácií, ako by ste si mysleli. Produkt z názvom kakaové maslo je predovšetkým na vašu pokožku. Áno je to tak. Vďaka jeho zloženiu dodá pokožke potrebné výživové hodnoty a bude doslova žiariť. Navždy zabudnete na hrozbu vrások, ak už aj nejaké máte kakaové maslo ich zjemní a urobí menej výrazné.

 

Určite si vyberte bio

Ak ste práve rozhodli pre jeho kúpu vyberte si bio kakaové maslo. Prácne vyrobené africkými ženami v Ugande. Vašej pokožke dodá dostatočnú vláčnosť a zvýši jej elasticitu. Už po prvom použití sa vaša pleť zmení na zamat. Bio kakaové maslo spomalí starnutie a plať doslova napne. No povedzte, nie je to ideálne riešenie? Odteraz máme všetky po problémoch. Kakaové maslo sa hodí na všetky typy pokožky, jeho účinky však najviac ocenia ženy so suchou, zrelou a citlivou pleťou. Objednajte si ho hneď, kliknite sem a čakajte na kakaové maslo, ktorého sa od prvého použitia už nebudete chcieť vzdať. Veď kto by nechcel mať bezchybnú pleť, ktorá bude na dotyk zamatová a na pohľad priam dokonalá.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.