Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Dajte vašej pleti všetko, čo potrebuje! Stačí chvíľka!

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL štvrtok, 20 jún 2013 09:39

Trápi vás fakt, že pokožka vo vašej tvári stráca na kráse? Robia vám problém vrásky, červené alebo čierne bodky, mastná alebo vysušené miesta či iné nedokonalosti? Ak áno, začnite konať. Vaša pleť môže byť krásna behom chvíľky! Ako na to?Dôležité je vybrať správne
Ak vaša pleť vyzerá nezdravo, má to svoj dôvod. Najčastejšie je to preto, že pleti nedávate dostatočnú výživu. Pritom je to tak jednoduché. Ak sa chcete problémov zbaviť, vyskúšať môžete špeciálne pleťové masky. Ich použitie je jednoduché, rýchle a hlavne vysoko účinné!Ponuka je bohatá!
Pleťové masky s rôznym zložením a silnými účinkami prináša na trh juhokórejská kozmetika MISSHA. Táto značka je známa po celom svete a konečne sa dostáva aj na slovenský trh! V ponuke u MISSHA nájdete špeciálne jednorazové pleťové masky na podklade zo 100% čistej japonskej bavlny s dlhým vláknom. Vďaka tomu masky nezanechávajú po aplikácii na tvári nežiaduce zvyšky vlákien. Pleťové masky MISSHA sú hypoalergénne, nie sú testované na zvieratách a možné je vyberať z niekoľkých druhov.


Masky v rôznych prevedeniach
V ponuke sú vysoko hydratačné masky napríklad s malinou, morskými riasami, medom, perlami, výťažky kaviáru, zeleného čaju, aloe či granátového jablka. Cena jednej masky je krásnych 1,80€. Vyberať je možné aj vyživujúce masky s koenzýmom Q10, morskou vodou, ceramidy, vitamíny C a E, kolagénom či kyselinou hyalurónovou. Tieto masky je možné mať za 2,60€.Unikátna gélová maska ​​s vysokými účinkami!

Špecialitou značky je potom Intenzívna gélová hydratačná maska ​​proti starnutiu pleti MISSHA Near Skin Total Repairing Hydro Gel Mask. Túto masku tvorí vysoko koncentrovaný gél, ktorý obsahuje kyselinu hyaluronovú, koenzým Q10 a peptid. Vďaka tomu pokožku vyhladzuje, spevňuje a hydratuje! Doba pôsobenia tejto masky je 20 - 40 minút. Po jej použití je nutné tvár dôkladne masírovať až do úplného vstrebania účinných látok. Cena masky 4,80€.Ak chcete účinnú pomoc pre váš tvár, stavte na pleťové masky od MISSHA. Nájdete ich v ponuke www.missha.cz

 

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.