Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 23 január 2020

Prečo biokozmetika

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL utorok, 25 jún 2013 09:47

Všade naokolo sa to v poslednej dobe doslova hemží bio výrobkami. A inak to nie je ani v oblasti kozmetiky. Návrat k prírode sa hlási aj táto oblasť. Ako to ale je? Naozaj je ale tak zázračná? Ako vlastne pôsobí na našu pleť? A je lepšia ako tá klasická? More otázok má určite každá jedna z nás.

 

Biokozmetika je vysoko kvalitná, a to vďaka rastlinným zložkám, ktoré obsahujú prírodné vitamíny, antioxidanty a hydratačné látky. Na tieto zložky sa myslí už pri výrobe, a preto je samotná výroba šetrná. Navyše sú tieto bio kozmetické výrobky bez pridanej parfumácie. Vonná zložka je vytváraná éterickými olejmi. Vďaka svojmu zloženiu je väčšinou vhodná pre ľudí s citlivou pokožkou, trpiacich rôznymi ekzémami a alergikov. Tiež je vhodná pre deti.

 

Aj v tejto oblasti si však vyberajte kozmetiku, ktorá má jasné a zreteľné bio certifikáty. Práve oni vám povedia o danom výrobku všetko potrebné. Bio certifikátov je viac, ak však kupujete bio produkt rozhodne by mal mať aspoň jeden z nich. Zväčša na etikete výrobku nájdete značku, alebo symbol certifačného orgánu.

 

Sú biokozmetika a prírodná kozmetika rovnaké?  

Nie nie sú. V biokozmetike nájdete certifikované organické zložky produkované v ekologickom hospodárstve, ktoré sú certifikované. V prírodnej kozmetike nájdete väčšinou len prírodné extrakty a zložky bez certifikácie, či chemické látky a toxíny.

 

V skratke napísané čo je biokozmetika.

Odpoveď na otázku, čo je biokozmetika, je jednoduchá. Biokozmetika nie je testovaná na zvieratách. Neobsahuje žiadne chemické zložky, ani toxíny. Obsahuje zložky z kontrolovaného ekologického hospodárstva (silice z kvetov, extrakty z byliniek). Pri jej výrobe sa používajú predovšetkým prírodné látky. Oproti klasickej, bežne sa predávajúci kozmetike, neobsahuje žiadne syntetické farbivá, konzervanty, látky z mŕtvych zvierat, apod. Je ideálna pre každú pleť a na množstvo problémov. S biokozmetikou bude návrat k prírode ideálny.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.